55148_982

کاربردهای سیستم اتوماسیون تغذیه (سلف سرویس) سیتکس

سیستم های اتوماسیون تغذیه مبتنی بر کارت های اعتباری یکی از محصولات شرکت سیتکس است که با حذف ژتون کاغذی، فرآیند خرید و توزیع غذا را از ابتدا تا انتها مدیریت می کند.
 ارائه گزارشات دقیق و سریع از تعداد غذاهای رزروشده، تحویل داده شده، وضعیت سالن های غذا خوری، گزارشات مالی و صدها گزارش دیگر باعث شده تا این محصول همواره مورد توجه مدیران برجسته قرار گیرد و از آنجا که این محصول با تحقیق بر روی نیاز دانشگاه ها، مراکز نظامی ، بیمارستان ها و مراکز دیگر ایجاد شده ، به طور کامل پاسخگوی نیاز تمامی این مراکز است.
در این سیستم به هر شخص یک کارت اختصاص داده می شود که بوسیله آن کارت می تواند عملیات رزرو و دریافت غذا را در سیستم انجام داده و برای استفاده های متوالی و پرداخت هزینه های غذا، کارت خود را شارژ نماید. هر بخش از سیستم اتوماسیون تغذیه از سامانه های مختلفی برای انجام عملیات تشکیل شده است که می توان هر کدام یا ترکیبی از آنها را انتخاب نمود.

 

صرفه اقتصادی استفاده از اتوماسیون تغذیه

 سیستم اتوماسیون تغذیه، علاوه بر افزایش سرعت و دقت فرآیند خرید و توزیع غذا در سالن های غذاخوری، صرفه جویی اقتصادی قابل توجهی حدود ۳۰ % را نیز برای مراکز و سازمانهای استفاده کننده در بر داشته است. چنانچه به هر پرس غذا مبلغ ۱۵۰۰ تومان یارانه تعلق بگیرد و فرضا روزانه ۱۰۰۰ پرس غذا تحویل داده شود، مبلغ صرفه جویی شده در طول یک ماه مطابق زیر خواهد  بود:
    ۳۰۰ (تعداد پرس صرفه جویی شده)= ۳۰% (صرفه جویی) ×۱۰۰۰(آمار بخت روزانه)
۴۵۰،۰۰۰ تومان (صرفه جویی در ۱ روز) = ۱۵۰۰ تومان (یارانه هر پرس)×۳۰۰ (تعداد  پرس صرفه جویی شده)
۱۱،۲۵۰،۰۰۰ تومان (صرفه جویی در طول ۱ ماه)=۲۵ (روزهای کاری یک ماه) × ۴۵۰،۰۰۰ تومان (صرفه جویی در ۱ روز)
 

 مزایای سیستم اتوماسیون تغذیه سیتکس

images05
–  کاهش آمار پخت به میزان ۳۰ درصد (مهمترین مزیت)
–  کاهش نیروی انسانی
–  حذف هزینه های ناشی از چاپ، توزیع و فروش ژتون
–  تسریع و دقت صد در صد در عملیات توزیع غذا
–  حذف مراجعات حضوری جهت دریافت ژتون
–  مشخص شدن آمار دقیق طبخ پیش از پخت غذا
–  مشخص شدن آمار دقیق توزیع غذا به شکل لحظه ای
–  جلوگیری از سوء استفاده افراد غیر مجاز
–  حذف عملیات مربوط به تبادل پول و کاهش خطای انسانی
 

خدمات طراحی و چاپ کارت

شرکت سیتکس بمنظور ارائه خدمت به نحو بهتر و کاملتر به مشتریان عزیز، خدمات طراحی و چاپ  انواع کارت را نیز ارائه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

* لازم به ذکر است کلیه دستگاه ها و نرم افزار های سیستم اتوماسیون تغذیه  سیتکس، از ۶ ماه گارانتی تعویض، ۶ ماه گارانتی تعمیر و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردارند. اطلاعات بیشتر