آکادمی سیتکس

آکادمی

معرفی آکادمی سیتکس

 

در جهان امروز که با رشد سریع تکنولوژی مواجه هستیم، آموزش امری ضروری به حساب می‌‌آید که هر از چند گاهی با ظهور یک تکنولوژی جدید به ناچار باید آن را بیاموزیم.

Students Academics School Education Knowledge
brokers-discussing-trading-strategy-holding-papers-with-financial-data-pointing-pen-charts-cropped-shot-broker-job-stock-market-exchange-concept-min
close-up-graduates-shaking-hands-min

شرکت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو، با نام اختصاری سیتکس، در زمینه‌‌های مختلف ارزهای دیجیتال نسبت به ارائه مشاوره و آموزش به صورت پیوسته فعالیت دارد. سیتکس، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با اطلاع‌رسانی‌های به‌روز، آگاهی مخاطبان خود را نسبت به این فناوری بهبود بخشد.

با توجه به نو بودن فناوری ارزهای دیجیتال و از طرفی جذابیت منحصر به فرد آن ، مجموعه سیتکس بر آن شد تا در این عرصه تحقیقاتی به عمل بیاورد. لذا بر اساس نتایج مطالعات میدانی و کتابخانه‌‌ای مشاهده گردید، طیف وسیعی از افراد از طریق اطلاعات پراکنده و ناپیوسته‌‌ای که از منابع مختلف به دست می‌‌آورند وارد این بازار می‌‌شوند و متاسفانه ضررهای زیادی محتمل می‌‌شوند. همین امر باعث گردید تا همواره خلاء یک مرکز آموزشی تخصصی‌‌ برای طیف گسترده‌‌ای از افراد در مجموعه سیتکس حس شود.

در همین راستا در آبان ماه سال 1399، واحد آموزش سازمان، تحت نام آکادمی سیتکس ایجاد گردید. آکادمی سیتکس سعی بر آن دارد که با شناسایی نیازهای آموزشی سازمان‌‌ها، شرکت‌‌ها و افراد فعال در بازار ارزهای دیجیتال و با بهره‌‌گیری از توان علمی و کاربردی اساتید مجرب داخل و خارج از سازمان، دوره‌‌های متنوع آموزشی و عملی در عرصه ارزهای دیجیتال طراحی و اجرا نماید. از ویژگی‌‌های بارز حضور در آکادمی سیتکس این است که آکادمی شرایطی را مهیا می‌‌کند تا در بازار واقعی، مهارت معامله‌‌گری خود را محک بزنید.

در صورت علاقه‌‌مند بودن به فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال و نحوه یادگیری معامله‌‌گری به صورت امن، آکادمی سیتکس با به کار بردن تمام امکانات فنی و علمی خود در کنار شما مخاطبان عزیز ایستاده است تا با آموزش‌‌های علمی و کاربردی شما را به فردی ماهر در امر سرمایه‌‌گذاری تبدیل ‌‌کند.

آکادمی سیتکس مفتخر به برگزاری دوره‌‌های آموزشی هدفمند و کاربردی  (بلند مدت و کوتاه مدت) به قرار زیر است:

 

عنوان دوره‌‌های آموزشی بلند مدت
  • دروه جامع ارزهای دیجیتال
  • آموزش تحلیل بنیادی و تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال
  • آموزش نحوه استخراج و ماینینگ ارزهای دیجیتال
  • فناوری بلاکچین و برنامه نویسی بر پایه آن
عنوان دوره های آموزشی کوتاه مدت
  • دوره مقدماتی و آشنایی با ارزهای دیجیتال
  • نحوه ساخت کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری
  • دوره آموزشی ترید بازارهای مالی
  • دوره آموزشی ماینینگ و نحوه استخراج ارزهای دیجیتال
  • دوره آموزشی نحوه PM و عیب یابی مکانیکی دستگاه های ماینر S9
  • دوره آموزشی آشنایی با اکسچنج ها و مارکت های فعال در ارزهای دیجیتال
دوره‌های آموزشی

پیشنهاد ما را ببینید

انواع دوره‌های آموزشی سیتکس