آموزش ارزهای دیجیتال

آکادمی

معرفی آکادمی

در جهان امروز که با رشد سریع تکنولوژی مواجه هستیم، آموزش امری ضروری به حساب می‌‌آید که هر از چند گاهی با ظهور یک تکنولوژی جدید به ناچار باید آن را بیاموزیم.

Students Academics School Education Knowledge
brokers-discussing-trading-strategy-holding-papers-with-financial-data-pointing-pen-charts-cropped-shot-broker-job-stock-market-exchange-concept-min
close-up-graduates-shaking-hands-min

شرکت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو، با نام اختصاری سیتکس، در زمینه‌‌های مختلف ارزهای دیجیتال نسبت به ارائه مشاوره و آموزش به صورت پیوسته فعالیت دارد. سیتکس، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با اطلاع‌رسانی‌های به‌روز، آگاهی مخاطبان خود را نسبت به این فناوری بهبود بخشد.

با توجه به نو بودن فناوری ارزهای دیجیتال و از طرفی جذابیت منحصر به فرد آن، مجموعه سیتکس بر آن شد تا در این عرصه تحقیقاتی به عمل بیاورد. لذا بر اساس نتایج مطالعات میدانی و کتابخانه‌‌ای مشاهده گردید، طیف وسیعی از افراد از طریق اطلاعات پراکنده و ناپیوسته‌‌ای که از منابع مختلف به دست می‌‌آورند وارد این بازار می‌‌شوند و متاسفانه ضررهای زیادی محتمل می‌‌شوند. همین امر باعث گردید تا همواره خلاء یک مرکز آموزشی تخصصی‌‌ برای طیف گسترده‌‌ای از افراد در مجموعه سیتکس حس شود.

در همین راستا در آبان ماه سال 1399، واحد آموزش سازمان، تحت نام آکادمی سیتکس ایجاد گردید. سیتکس سعی بر آن دارد که با شناسایی نیازهای آموزشی سازمان‌‌ها، شرکت‌‌ها و افراد فعال در بازار ارزهای دیجیتال و با بهره‌‌گیری از توان علمی و کاربردی اساتید مجرب داخل و خارج از سازمان، دوره‌‌های متنوع آموزشی و عملی در عرصه ارزهای دیجیتال طراحی و اجرا نماید. از ویژگی‌‌های بارز حضور در دوره‌های آموزشی سیتکس این است که آکادمی شرایطی را مهیا می‌‌کند تا در بازار واقعی، مهارت معامله‌‌گری خود را محک بزنید.