پس از افزایش قیمت دوج کوین، صرافی بیتفینکس اعلام کرد که معاملات این ارز دیجیتال را به پلتفرم خود اضافه می‌کند. در حال حاضر قیمت دوج کوین نیز با اصلاح همراه شده است و در محدوده ۰.۰۰۳۵ دلار معامله می‌شود.

افزایش توجهات پیرامون دوج کوین در حالی صورت گرفت که کمپین طرفداران این ارز دیجیتال در شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok)، سروصدای زیادی به پا کردند.

روز گذشته بیتفینکس در توییتی اعلام کرد که کاربران می‌توانند اقدام به سپرده‌گذاری دوج کوین در این پلتفرم کنند. معاملات دوج کوین نیز از ساعت ۸:۳۰ به‌وقت گرینویچ (۱۳:۰۰ به‌وقت تهران) همان روز آغاز شد.

به‌عقیده برخی، جوی که پس از به راه افتادن کمپین تبلیغاتی دوج کوین در تیک تاک ایجاد شد، از عوامل تاثیرگذار در افزودن این ارز دیجیتال به پلتفرم معاملاتی بیتفینکس بوده است. داده‌های گوگل نیز نشان می‌دهد که با افزایش توجهات پیرامون دوج کوین، کاربران بسیاری به‌دنبال خرید این ارز دیجیتال رفته‌اند.

داستان افزایش قیمت دوج به همین جا ختم نمی‌شود. پس از آنکه به‌دلیل کمپین تبلیغاتی تیک تاک، نرخ معامله جفت ارز دوج کوین/دلار به بالاترین میزان خود در دو سال گذشته رسید، روز پنجشنبه نیز با جهشی دیگر، هر واحد دوج کوین در رقم ۰.۰۰۵۲ دلار معامله شد. از آن زمان تا به حال قیمت دوج کوین کاهش یافته است و در حال حاضر در محدوده ۰.۰۰۳۵ دلار معامله می‌شود.

داده‌های گوگل ترندز نشان می‌دهد که طی هفته گذشته، عبارت «چگونه دوج کوین بخرم» از عبارت «چگونه بیت‌کوین بخرم» پیشی گرفته است.

منبع: cointelegraph