چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، اعلام کرده است که میزان ثبت‌نام کاربران جدید در این صرافی به سطح مشابهی با بازه‌های سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ که طی آن بازار ارزهای دیجیتال رشدی انفجاری را تجربه کردند، رسیده است.

به گزارش کوین تلگراف، روز گذشته در حاشیه رویداد کانسنسوس (Consensus) ، چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل و بنیان‌گذار بایننس، اعلام کرد که تعداد ثبت‌نام‌های جدید این صرافی به‌طور قابل توجهی افزایش یافته است.

از نظر ژائو هاوینگ بیت‌کوین یکی از عوامل اصلی در افزایش این حجم از کاربران جدید است. به گفته او حجم کاربران جدید تقریبا به اندازه بازار صعودی سال ۲۰۱۷ بوده است. وی در ادامه افزود:

“تعداد کاربرانی که به تازگی در این صرافی ثبت‌نام کرده‌اند به سرعت در حال افزایش است و احتمالا به سطح کاربران جدید ثبت‌نام‌شده در سال ۲۰۱۸ خواهد رسید.

با توجه به حجم بالای درخواست‌های پشتیبانی در این صرافی، مدیرعامل بایننس آن را نشان دهنده فعالیت‌های بالای کاربران دانست.

از جمله درخواست‌های پرتکرار در این روزها واریز به آدرس‌های اشتباه از سوی کاربران جدید و بازیابی رمز عبور توسط کاربرانی قدیمی پس از یک دوره طولانی‌ِ عدم فعالیت، به شمار می‌رود.

ژائو افزود:

“تمام این نشانه‌ها کاملا واضح هستند و بدون شک سطح فعالیت‌ها حتی نسبت به سه یا چهار ماه قبل نیز بسیار بالاتر ارزیابی می‌شود.

سپس کاترین کولِی  (Catherine Coley)، مدیر عامل بایننس آمریکا (Binance.US) به گفتگو وارد شد و در خصوص روند پیشرفت این شعبه از صرافی بایننس، پس از گذشت تقریبا ۸ ماه از تاسیس‌اش، توضیح داد.

کولی بر روی این موضوع تاکید کرد که صنعت ارزهای دیجیتال تنها ابتدای راه بایننس آمریکا را دیده است. او در ادامه گفت:

“با دریافت مجوز فعالیت و ایجاد یک بستر مناسب بر پایه تکنولوژی، توانستیم خدمات خود را به‌صورت جهانی اما در سطحی ابتدایی ارائه دهیم. تا این لحظه، ما فقط بر روی اصول ابتدایی تمرکز داشته‌ایم تا افراد بتوانند به راحتی ارزهای دیجیتال بخرند، سفارش‌های محدود یا سفارش‌هایی با قیمت بازار بگذارند.

وی گفت:

“ما کاملا جدی بر روی بحث آموزش تمرکز کرده‌ایم و قصد داریم پایین‌ترین نرخ کارمزد (حتی به‌صورت نرخی ثابت و حداقلی) را در سراسر آمریکا ارائه دهیم. بنابراین، ما در زمینه ارائه خدمات خود به کاربران آمریکایی، هنوز در ابتدای مسیر هستیم.

ژائو در ادامه صحبت‌هایش افزود:

” تایید شدن توسط قانون‌گذاری در ایالات متحده، فرآیندی زمان‌بر است. امیدوارم هر چه زودتر مراحل دریافت مجوزهای لازم را پشت سر گذاشته و بر روی تکامل بیشتر خدمات‌مان تمرکز کنیم.

کولی همچنین به این موضوع اشاره کرد که ارائه خدمات معاملات فرابورسیOTC) ) در شعبه آمریکای بایننس از ۱۱ می (۲۲ اردیبهشت) شروع شده است.

منبع: cointelegraph