دن هلد (Dan Held)، مدیر بخش کسب‌و‌کار کراکن معتقد است بیت‌کوین به 1 میلیون دلار می‌رسد.

رئیس کسب‌و‌کار کراکن از سال 2013 وارد دنیای کریپتو شده است. وی در آخرین مصاحبه خود به ارائه دلایل خود برای رسیدن قیمت بیت‌کوین به یک میلیون دلار پرداخت.

به‌نظر هلد دیگر زمان توقف آلت‌کوین‌ها فرا رسیده است.

بیت‌کوین به نوسانات متعددش مشهور است. اما از نظر هلد این نوسانات همیشگی نیستند. او معتقد است بیت‌کوین طلای دیجیتال است. با این دید، رشد بزرگی در انتظار سرمایه‌های این بازار وجود دارد.

به‌گفته هلد، ارزش بازار بیت‌کوین در مراحل نهایی خود بین ۵ تا ۱۰۰ تریلیون دلار خواهد بود و این مسئله سبب می‌شود که بیت‌کوین از یک دارایی پر نوسان به‌ سمت یک دارایی «حوصله سر بر» تبدیل شود.

اعتقاد هلد به بیت‌کوین غیرقابل تردید است. او تا به اینجا سه بار شاهد کاهش ۸۰ درصدی ارزش بازار بیت‌کوین بوده است. با این حال همچنان ۹۰ درصد از ثروت خالص او به‌شکل بیت‌کوین می‌باشد. او معتقد است که بلاکچین تنها در بیت‌کوین یک فناوری موفق به شمار می‌آید. وی به همین دلیل سبد سرمایه‌گذاری‌اش را به بیت‌کوین محدود کرده است.

او ضمن عنوان مسئله‌ای به نام مینیمالیسم بیت‌کوین اظهار داشت که با ویتالیک بوترین مخالف است. به ‌عقیده هلد، آلت‌کوین‌ها تنها آزمایش‌هایی هستند که می‌خواهند ثابت کنند بلاکچین به‌جز بیت‌کوین، در دیگر بخش‌ها هم کارایی دارد.

منبع: cointelegraph