چانگ پنگ ژائو: قیمت بیت‌کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار یا حتی ۱ میلیون دلار خواهد رسید

مدیرعامل صرافی بایننس در مصاحبه جدیدی پیش‌بینی خود را از قیمت بیت‌کوین تشریح کرده است. به‌عقیده او، احتمال رسیدن قیمت بیت‌کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار یا ۱ میلیون دلار وجود دارد.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس معتقد است که قیمت بیت‌کوین به بیش از ده‌ برابر قیمت فعلی‌اش خواهد رسید. این در حالی است که تاریخ دقیقی از سوی ژائو مطرح نشده است. به‌گفته او تعیین زمان دقیق برای این پیش‌بینی دشوار است.

نظرات چانگ پنگ ژائو حول قیمت بیت‌کوین همواره مثبت بوده است. البته او علاقه چندانی به بیان دیدگاه‌های کوتاه‌مدت خود ندارد، چرا که نوسانات این بازار زیاد است و این احتمال وجود دارد که برخی افراد، برداشت‌هایی نادرست از صحبت‌هایش داشته باشند.

او در اظهارنظر جدیدش مسیر قیمت بیت‌کوین را رو به سمت بالا دانست. همچنین تأکید داشت که این‌ها فقط نظر شخص او هستند در نتیجه نباید به‌عنوان راهنمایی مالی آنها را قلمداد کرد. با این حال او گفت که به عملکرد بیت‌کوین در طولانی‌مدت اطمینان دارد.

با فرض اینکه قیمت بیت‌کوین در حال حاضر ۱۰,۰۰۰ دلار باشد، پیش‌بینی ژائو جهش ۱۰۰ تا ۱,۰۰۰ برابری قیمت در سال‌های آینده و بلندمدت را نشان می‌دهد. ژائو چند سال آینده را به‌عنوان تاریخ تحقق گفته‌هایش عنوان کرد. او در این رابطه گفت:

“اگر بیت‌کوین امروز ۱۰۰۰۰ دلار باشد، طی چند سال آینده به ۱۰۰,۰۰۰ دلار، ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار و بیشتر می‌رسد. فکر می‌کنم که این احتمال وجود دارد، اما از اینکه چه زمانی اتفاق خواهد افتاد مطمئن نیستم.

او به شرح عواملی پرداخت که در روند صعودی بیت‌کوین تأثیرگذار هستند و قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال را بالا می‌برند.

تسهیلات اهدایی فدرال رزرو آمریکا و کشورهای دیگر از جمله عوامل تسریع روند افزایشی قیمت بیت‌کوین هستند. به‌گفته وی تا پایان سال بیت‌کوین ‌مانند برنج، غذا و سایر اقلام ضروری با افزایش قیمت روبه‌رو خواهد شد.

منبع: u.today