افزایش پوزیشن لانگ اتریوم


زمان مطالعه: 3 دقیقه

خریدهای استقراضی یا پوزیشن‌های لانگ اتریوم در بیتفینکس پس از ثبت رکورد در اواخر ماه فوریه، شاهد ۱۷۰ درصد رشد بوده است.

با وجود رشد مثبت بیت‌کوین و بازار ارزهای دیجیتال طی هفته‌های اخیر، اما همچنان پس از سقوط بازار در اواسط ماه مارس، تعداد خریدهای استقراضی باز برای اکثر ارزهای دیجیتال در حد کمی باقی مانده است.

تسلط قراردادهای استقراضی اتر بر بازار ارزهای دیجیتال

پس از رکورد بازارهای ارز دیجیتال در تاریخ ۲۶ فوریه تاکنون، خریدهای استقراضی اتر در صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس ۱۷۰ درصد رشد یافته است، حتی سقوط پنج‌شنبه سیاه در اواسط ماه مارس نیز نتوانست یک اصلاحیه هر چند جزئی در بین گاوهای بیتفینکس ایجاد کند.

افزایش پوزیشن لانگ اتریوم

در بازار اتر نیز در هفته‌های اخیر شاهد افزایش خریدهای استقراضی بوده‌ایم این بازار از اوایل سال ۲۰۱۹ به رشد تدریجی خود ادامه می‌دهد.

افزایش پوزیشن لانگ اتریوم

پس از خریدهای استقراضی اتر و رشد تقریبا ۵۰ درصدی، از مارس ۲۰۱۹ تا اوایل سال ۲۰۲۰، ۸۳ درصد دیگر نیز افزایش یافته است.

کاهش خریدهای استقراضی آلتکوین‌ها

در مدت زمان مشابه فعالیت‌های معاملاتی سایر ارزهای دیجیتال برتر کاهش زیادی داشته است و صاحب نظران دلیل این موضوع را، هاوینگ بیت‌کوین و به روزرسانی آتی اتریوم ۲.۰ می‌دانند.

ریپل (XRP) از جمله ارزهای دیجتال برتر است که عملکرد ضعیفی داشته و طی دو روز پس از پنج شنبه سیاه با کاهش ۴۰ درصدی خریدهای استقراضی همراه بود.

افزایش پوزیشن لانگ اتریوم

 

در ۱۲ مارس توکن EOS نیز با کاهش ۲۰ درصدی خریدهای استقراضی مواجه شد و پس از آن نتوانست بازیابی قابل قبولی را به دست آورد.

افزایش پوزیشن لانگ اتریوم

خرید استقراضی تزوس (XTZ) از اواسط ماه فوریه تا اواسط مارس بیش از ۴۵۰ درصد افزایش یافت، اما پنج‌شنبه سیاه باعث شد که سقوط ۷۰ درصدی در خریدهای استقراضی این توکن را ببینیم.

افزایش پوزیشن لانگ اتریوم

افزایش پوزیشن لانگ اتریوم

 

افزایش خریدهای استقراضی بیت‌کوین پس از هاوینگ

خرید استقراضی بیت‌کوین در ماه‌های اخیر نوسان شدیدی داشته است، به طوری که طی آخرین ماه سال ۲۰۱۹ تقریبا دو برابر شد و سپس طی یک ماه ۴۰ درصد کاهش یافت.

افزایش پوزیشن لانگ اتریوم

 

مجددا خریدهای استقراضی از اواسط ماه ژانویه تا اواسط ماه مارس بازیابی شدند. اما پنج‌شنبه سیاه منجر به کاهش ۲۰ درصدی آن طی دو روز شد.

خریدهای استقراضی بیت‌کوین در بیتفینکس در هفته پایانی ماه آوریل ۵۰ درصد افزایش یافت و تا ۱۳ می به طور کامل اصلاح شد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!