پیش بینی اصلاح قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین

هنگامی که قیمت بیتکوین در آذرماه سال گذشته به 18 هزار دلار رسید، آقای مهندس علی میزانی اسکویی، بنیان گذار شرکت سیتکس (بنیان‌گذار و سهامدار بین سال‌های ۲۰۰۱-۲۰۱۸) بمنظور انجام مسئولیت اجتماعی این شرکت، در یک مصاحبه تلفنی با صدا و سیما در مورد سرمایه گذاری روی بیتکوین هشدارهایی را در آن بازه زمانی به عموم مردم دادند.

در آن مصاحبه ایشان پیش بینی نمودند که قیمت بیتکوین می تواند تا یک پنجم قیمت (18هزار دلار) کاهش یابد و همچنین به این نکته اشاره داشتند که همانطور که بیتکوین رشد سریعی را تجربه کرده، می تواند کاهش سریع قیمت را در هفته های آتی داشته باشد!
حال با گذشت یکسال از مصاحبه آقای مهندس میزانی اسکویی، قیمت بیتکوین به کمتر 3500 دلار رسیده است!

آینده بیت کوین

در حال حاضر قیمت بیت کوین بالاتر از محدوده‌ی ۵,۱۰۰ دلار قرار دارد و مقاومت پیش‌روی فعلی ۵,۸۰۰ دلار است. اگر این مقاومت‌ها شکسته شوند انتظار قیمت ۸,۰۰۰ دلاری دور از انتظار نیست. بعد از این وقایع، احتمال پوشش رسانه‌ای و ترس از دست دادن خرید وجود دارد. هدف بلندمدت ۲۰,۰۰۰ دلار است.

این بازار تا به امروز ثابت کرده است که می‌تواند از هدف‌های بلندمدت عبور کند و هنگامی‌که از این سطوح بالاتر رود تعیین قیمت‌های ۵۰,۰۰۰ دلاری و ۱۰۰,۰۰۰ دور از انتظار نیست. می توانید پیش بینی قیمت بیت کوین را در نظر افراد تاثیرگذار بخوانید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!