کنفرانس Consensus سنگاپور برگزار شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کنفرانس بین المللی Consensus

یکی‌از مهمترین کنفرانسهای حال حاضر در دنیای بلاکچین و کریپتوکارنسی است که از سال ۲۰۱۵ هر ساله در آمریکا برگزار شده است و امسال برای اولین بار است که در کشوری غیر از آمریکا برگزار شده است. به دلیل پیشرو بودن سنگاپور در فناوری بلاکچین و همچنین ایجاد شتاب‌دهنده‌های مناسب برای استارتاپ‌های حوزه کریپتو و بلاکچین، به عنوان میزبان سال 2018 این همایش انتخاب شده است. نمایشگاه TechXLR8 نیز در حاشیه کنفرانس Consensus برگزار شد که جدیدترین محصولات مرتبط با فناوری های بلاکچین را به نمایش گذاشته شد.

آقای مهندس علی میزانی اسکویی نیز به عنوان بنیان گذار شرکت سیتکس (بنیان‌گذار و سهامدار بین سال‌های ۲۰۰۱-۲۰۱۸) و نماینده این شرکت در این کنفرانس شرکت کردند. لازم به ذکر است مهندس میزانی اسکویی در حاشیه این کنفرانس، دیدارهایی با چهره‌های برتر حاضر داشتند که از جمله آنها می‌توان به آقای Joon Ian مدیرعامل Coindesk، آقای Changpen Zhao مدیر عامل صرافی Binance و آقای Thomas France مدیر عامل شرکت Ledger اشاره کرد.

از محورهای بسیار جذاب این کنفرانس که 27 تا 29 شهریور ماه برگزار شد، می‌توان به اینترنت اشیا اشاره کرد که اکثر سخنرانان بر آن تاکید داشتند. آقای مهندس میزانی اسکویی نیز اظهار داشتند که اینترنت اشیا به طور کامل در جوامع بین‌المللی تفهیم نشده است و راه طولانی را برای بلوغ و فراگیر شدن در سطح وسیع باید طی کند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!