کمپین تبلیغاتی ارز دیجیتال گری‌اسکیل در FOX، CNBC و MSNBC


زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل Grayscale)) که در زمینه مدیریت دارایی‌های ارز دیجیتال فعالیت می‌کند اقدام به راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی در سراسر آمریکا نموده است. تبلیغات تلویزیونی مربوط به این کمپین در شبکه‌های گوناگونی از جمله FOX، CNBC، MSNBC و FOX Business در حال نمایش است.
بری سیلبرت (Barry Silbert) مدیرعامل شرکت، خبر برگزاری این کمپین تبلیغاتی را هفته گذشته مطرح نمود. این در حالی است که مایکل سوننشین (Michael Sonnenshein) مدیر مربوط به این بخش، امروز در توئیترش آغاز کمپین را اعلام نمود.
این نخستین بار است که یک شرکت مطرح به‌دنبال مشروعیت بخشی به صنعت ارزهای دیجیتال و جذب کاربران بیشتر از طریق تبلیغات در شبکه‌های ملی است.
آگهی مربوط به کمپین که دیروز برای اولین بار پخش شد، یک کلیپ 30 ثانیه‌ای است که شامل تاریخچه مختصری از پول، تجارت کالا در ابتدای تاریخ، سیاست‎های مالی جدید و معرفی ارز دیجیتال به‌عنوان راه‌حلی برای چاپ پول سنتی می‌باشد.
اگر چه تبلیغات ارزهای دیجیتال در رسانه‌ها مورد جدیدی نیست اما ورود گری‌اسکیل به این حوزه یک قدم بزرگ برای این صنعت محسوب می‌شود.
عده زیادی از جامعه ارزهای دیجیتال انجام این تبلیغات را برای تمام فضای ارز دیجیتال مثبت می‌دانند؛ چرا که موجب قانونی شدن هر چه بیشتر این صنعت می‌گردد.
البته افراد زیادی نیز معتقدند تبلیغات این شرکت صرفا موجب هدر رفتن پول و زمان بوده است.
در پایان این ویدئوی تبلیغاتی از بیت‌کوین، بیت‌کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، هورایزن، لایت کوین، ریپل، استلار و زی کش به عنوان ارزهای قابل اعتماد نام برده شده است.

منبع: cryptoslate

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!