میزان دارایی بیت‌کوین ایلان ماسک مشخص شد!


زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از بحث داغی که در توئیتر به دنبال درخواست جی کی رولینگ نویسنده مجموعه کتاب‌های هری پاتر از جامعه ارز دیجیتال مبنی بر توضیح بیت‌کوین ایجاد شد، بسیاری از کاربران و طرفداران این ارز دیجیتال به توضیح بیت‌کوین پرداختند. در میان توضیح‌دهندگان چهره‌های برجسته‌ای چون گابور گوربکس (Gabor Gurbacs) مدیر بخش ارز دیجیتال VanEck و ایلان ماسک مدیرعامل‌ تسلا حضور داشتند.

بنا به شواهد ایلان ماسک از طرفداران بیت‌کوین است. وی تایید کرده است که بیت‌کوین در مقابل برنامه تسهیل کمی رییس جمهور آمریکا و فدرال رزرو دارای مزیت‌های بیشتری است.

دارایی بیت‌کوین ایلان ماسک

با وجود اینکه ایلان ماسک به رولینگ از مزایای بیت‌کوین در مقایسه با صدور بسیار زیاد ارز توسط بانک‌های مرکزی گفت، اما در ادامه تایید کرد که هنوز یک چهارم بیت‌کوین در اختیار دارد.

هرچند به نظر می‌رسد عجله‌ای برای خرید بیت‌کوین‌های بیشتر ندارد.

طبق گزارش U.Today، ایلان ماسک طی توییتی عنوان نموده بود که در آستانه فروش تمام دارایی‌های فیزیکی نظیر خانه خود بود.

حال در فضای مجازی یک شوخی گسترش یافته که ایلان ماسک خانه خود را فروخته است ولی بیت‌کوینش را حفظ کرده است.

گابور گوربکس: بیت‌کوین کسانی که نود کامل را اجرا می‌کنند بیشتر از افراد مشهور دوست دارد.

گابور گوربکس نیز از افراد مشهوری بود که در خصوص پرسش‌های جی کی رولینگ درباره بیت‌کوین توییت‌هایی داشت. البته برخلاف سایر کاربران بیت‌کوین، گوربکس از این موضوع هیجان زده نشد و اصلا تحت تاثیر قرار نگرفت.

وی گفت:

” جی کی رولینگ برای بیت‌کوین، اهمیت کمتری نسبت به فردی دارد که در یک روستای کوچک نود کامل اجرا می‌کند.”

طبق نظر گوربکس افراد مشهور و سلبریتی‌ها در بلندمدت تفاوتی در بیت‌کوین ایجاد نمی‌کنند و هرکسی که نود کامل بیت‌کوین اجرا کند برای شبکه بسیار مهم تر از این افراد مشهور می‌باشد.

آیا رولینگ باعث شروع روند صعودی بیت‌کوین خواهد شد؟

ویجی بویاپاتی (Vijay Boyapati) توسعه دهنده ارشد Peach Inc به ۳۱,۸۰۰ دنبال کننده خود گفته است که هر موقع فرد مشهوری در توییتر شروع به صحبت درباره بیت‌کوین می‌کند، احتمال وقوع روند صعودی افزایش پیدا می‌کند.

اگرچه وی به صورت مستقیم به جی کی رولینگ اشاره نکرد، اما به احتمال زیاد منظور او نویسنده مشهور کتاب‌های هری پاتر بود.

منبع: u.today

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!