راه‌اندازی سیستم بازی آنلاین شرکت ESPN با امکان پرداخت بیت‌کوین


زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ای‌اس‌پی‌ان گلوبال (ESPN Global)، به دنبال توسعه پلتفرم بازی جدیدی است که امکان پرداخت با بیت‌کوین را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این شرکت علاو‌ه بر به‌کارگیری فناوری بلاکچین می‌خواهد یک پیش‌فروش توکن را در داخل صرافی ترتیب دهد.

به‌تازگی ای‌اس‌پی‌ان گلوبال، اقدام به توسعه پلتفرم بازی آنلاین با فناوری بلاکچین کرده است. این شبکه تلویزیونیِ ورزش‌های الکترونیکی (E-Sports)، این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد که بتوانند در رشته‌ها و مسابقات مختلف به رقابت با یکدیگر بپردازند و از این راه، کسب درآمد کنند.

گفتنی است محیط بازی جدید ای‌اس‌پی‌ان هنوز در فاز پیش از راه‌اندازی است. با تکمیل این محیط و راه‌اندازی کامل آن، بازیکنان و گیمرها می‌توانند بیت‌کوین و چند ارز دیجیتال دیگر را به حساب خود واریز یا از آن برداشت کنند.

کریس پارکر (Chris Parker)، یکی از مدیران ای‌اس‌پی‌ان گلوبال می‌گوید:

“بر اساس پژوهش یکی از فعالان مشاوره مدیریت، 3EA Limited، صنعت بازی‌های ورزشی الکترونیک و آنلاین صنعتی ۱۴۰ میلیارد دلاری است که بر تراکنش‌ها و پرداخت‌های خرد بنا شده است. از این رو، ما بر این باوریم که می‌توانیم از یکپارچگی و انعطاف‌پذیری فناوری بلاکچین، سود فراوانی ببریم.”

گفتنی است ای‌اس‌پی‌ان پیش‌تر با الهام از نام ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت‌کوین، اقدام به عرضه یک پازل آنلاین یک میلیون دلاری با نام «گنج ساتوشی» (Satoshi’s Treasure) در بستر بلاکچین کرده بود.

ای‌اس‌پی‌ان گلوبال در حال برنامه‌ریزی برای توسعه هرچه بیشتر بازی‌های آنلاین بلاکچینی است. گفتنی است این شرکت درصدد است پس از ایجاد یک جامعه بزرگ برای ورزش‌های الکترونیکی، با برگزاری پیش‌فروش توکن در داخل صرافی، توکن اختصاصی خود موسوم به اسمارت گیمینگ توکن (SGT) را که بر بستر پلتفرم ERC-20 توسعه داده شده است، عرضه کند.

[spacing desktop_height=”20″ mobile_height=”20″ smobile_height=”20″]

منبع: cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *