مدیر عامل بایننس: سرمایه‌گذاری سود بیشتری از معامله دارد


زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گفته چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بایننس، معامله‌گران فعال ارز دیجیتال سود کمتری نسبت به سرمایه‌گذاران بلند مدت بدست می‌آورند.

در توئیت‌های جدید ژائو این مدیر اقدام به پاسخگویی و اظهار نظر در مورد بهترین روش سرمایه‌گذاری در حوزه کریپتو نموده است:

“این یک پیشنهاد مالی نیست، داده‌ها نشان می‌دهند که عملکرد برای نگه‌دارندگان بهتر از معامله‌گران است. این در حالی است که نگه‌داری بلند مدت کار دشواری است. معامله باعث می‌شود فرد احساس کنترل داشته باشد در حالی که نگه‌داری سرمایه احساس انفعال ایجاد می‌کند.”

تحقیقی در سال 2019 بر روی بازارهای سهام انجام پذیرفت، رفتار 15 سال بازار را مورد مطالعه قرار داده است. نتایج حاصل از این بررسی در بازار سهام نیز سرمایه‌گذاری یک استراتژی پربازده‌تر نسبت به معامله است.

در باره بازار ارزهای دیجیتال تام لی از شرکت تحقیقاتی Fundstrat می‌گوید بیشترین میزان سود بیت‌کوین در ده روز از سال بدست می‌آید. این مورد اثبات کننده دشواری زمانبندی در بازار بیت‌کوین است.

پیش از آنکه همه اقدام کنند که آیا زمستان کریپتو تمام شده است یا خیر، قانون بهترین ۱۰ روز را به خاطر بسپارید. به غیر از این ۱۰ روز، قیمت بیت‌کوین هر سال ۲۵ درصد کاهش می‌یابد. تمام افزایش قیمت بیت‌کوین در این ۱۰ روز به دست می‌آید. آیا شما آنقدر معامله کننده خوبی هستید که  این ۱۰ روز را تشخیص دهید؟

مدیر عامل بایننس: سرمایه‌گذاری سود بیشتری از معامله دارد

 

ژائو همچنین معتقد است که سرمایه‌گذاران کریپتو زمان زیادی در اختیار دارند و نیاز نیست نگران رفتن این قایق باشند:

“من با هرکسی که وارد دنیای ارز دیجیتال شده صحبت می‌کنم می‌گوید من خیلی دیر وارد شدم. من فک می‌کنم این ماجرا تا 2025 نیز ادامه داشته باشد. ما هنوز در ابتدای این بازی هستیم.”

این یک مشاوره مالی نیست. اگر اهل معامله نیستید وارد آن نشوید. هودل کنید.

منبع: dailyhodl

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!