نتایج نظرسنجی از خریداران بیت کوین

نتایج نظرسنجی از خریداران بیت کوین: تا 200 هزاردلار فروشنده نیستیم!

نظرسنجی از خریداران بیت کوین فاکتورهای اقتصادی و ایدئولوژی که باعث شده برخی سرمایه گذاران اقدام به خرید بیت کوین کنند را فاش کرده است.

طبق گزارشی که توسط LendEDU منتشر شده است جزییاتی از 564 نفر که در نظرسنجی شرکت کرده‌اند را منتشر کرده است. از این تعداد افراد شرکت کننده، 40 درصد اظهار کردند به این خاطر در بیت کوین سرمایه گذاری کرده‌اند که “اعتقاد دارند بیت کوین یک تکنولوژی است که جهان را تغییر خواهد داد”.

از طرف دیگر 21 درصد از کسانی که بیت کوین خریده‌اند دلیل آنرا “حافظ طولانی مدت ارزش پول و هم ردیف نقره و طلا” عنوان کرده‌اند. 15 درصد نیز گفته‌اند دلیل خرید بیت کوین توسط آنها این بوده که توسط دوست یا آشنایان‌شان به آنها توصیه شده است.

کسانی که اعتقاد دارند قیمت بیت کوین پایین است و به همین خاطر آنرا خریده‌اند 14 درصد شرکت کنندگان را شامل می‌شوند.

8 درصد افراد نیز به خاطر اینکه قصد داشته‌اند بیت‌کوین را خرج کنند آنرا خریداری کرده‌اند.

علاوه بر این، بسیاری از شرکت کنندگان در این نظرسنجی، هیچ عجله‌ای برای فروش سرمایه گذاری‌شان نشان ندادند.

ما این نکته را یافتیم که حدود 32.62 درصد از افراد، مقداری از بیت‌کوین‌شان را از زمانی که شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کرده بودند، فروخته بودند. ولی درصد زیادی از سرمایه گذاران (67.38 درصد) از زمانی که بیت کوین را خریداری کرده‌اند آنرا نفروخته‌اند.

بطور متوسط، این افراد به میزان کمتر از 3000 دلار بیت‌کوین داشتند. در حالیکه 16.5 درصد از این افراد قصد داشتند بیت‌کوین را صرف یکسال آینده بفروشند، 20 درصد برنامه دارند تا 7 سال بیت‌کوین‌شان را نگه دارند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!