(29 آذر _5 دی)

1 – فروش سهام غول های تکنولوژی و ارتباطات جهان در بازار ارزهای دیجیتال

پروتکل اینجکتیو (injective) در حال راه‌اندازی معاملات سهام بازارهای سنتی به وسیله ارزهای دیجیتال بوده است و این پروژه قرار است کار خود را با فروش سهام شرکت‌های فیسبوک، آمازون، گوگل و نتفلیکس شروع کند.

2 – یکه تازی بیت کوین در میان رقبای پرداخت مالی

با افزایش قیمت بیت ‌کوین و دست یابی به رکورد 28000 دلار در هفته گذشته، ارزش بازار این ارز دیجیتال از 517 میلیارد دلار گذشت و رقیبانی همانند ویزا، پی پال و مسترکارت را پشت سر گذاشت. اکنون ارزش بیت‌ کوین میان شرکت‌های بزرگ جهان در جایگاه یازدهم قرار دارد.

3 – 1000 درصد رشد یک توکن تنها در چند ساعت

در هفته گذشته توکن 1اینچ رشد صعودی و قدرتمندی را به واسطه قرار گرفتن آن در لیست صرافی بایننس تجربه کرد. این توکن که از پروژه‌ های دیفای محسوب می‌شود پس از اعلام صرافی بایننس مبنی بر پشتیبانی از این ارز دیجیتال، رشد 1000 درصدی را تجربه نمود.

4 – دریافت مجوز فعالیت دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در ایران

به نقل از کمیسیون رمز ارز و بلاک چین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، درگاه پرداخت عوارض دستگاه‌های استخراج که قبل از سال 98 به صورت غیرقانونی و قاچاق وارد کشور شده بود، در سامانه بهین یاب راه‌اندازی شد و از این ‌پس استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال می‌توانند نسبت به پرداخت عوارض دولتی در این سامانه اقدام نموده و با ورود اطلاعات دستگاه‌های خود، مجوز فعالیت در ایران را دریافت نمایند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!