(2_8 اسفند)

1 -درخواست شهردار میامی جهت دریافت مالیات با بیت کوین و اتریوم پذیرفته شد.

فرانسیس سوارز شهردار میامی که چندی قبل پیشنهاد دریافت مالیات با بیت کوین و اتریوم را داده بود، در ویدئویی خبر تایید این پیشنهاد توسط اعضای شورای دولتی میامی را اعلام کرد.
ورود بیت کوین به حوزه خدمات شهری و در سطوح کلان اقتصادی روز‌به‌روز درحال افزایش است و اندرو ینگ (Andrew Yang)، نیز اعلام کرده است که قصد دارد شهر نیویورک را به یک قطب بیت کوین تبدیل کند.
او در حال حاضر یکی از گزینه‌های انتخاباتی برای تصدی سمت شهردار نیویورک است.

2 -وان اینچ بلاک چین خود را تغییر داد. بایننس خانه جدید این صرافی غیرمتمرکز شد.

صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال وان اینچ به دلیل کارمزدهای بالای شبکه اتریوم، به بلاک چین بایننس پیوست.
وان اینچ تا به حال 10 میلیون از توکن‌های اختصاصی خود را به ارزش 40 میلیون دلار به شبکه هوشمند بایننس یا همان بایننس اسمارت چین منتقل کرده است و در این باره گفته است:
بایننس اسمارت چین را به‌عنوان یک راهکار جایگزین برای کاهش هزینه‌های کارمزد و تعامل با قراردادهای هوشمند شبکه اصلی اتریوم در نظر گرفته‌ایم. همزمان با افزایش کارمزدها می‌بینیم که بسیاری از پروژه‌ها، توکن‌ها و کاربران به استفاده از بایننس اسمارت چین روی آوردند و این زمان مناسبی برای وان اینچ است که کار خود را در بلاک چین‌های دیگر گسترش دهد.

3 -ارزهای دیجیتال همچنان درحال پیشروی، گوگل به میزبانان اضافه شد.

گوگل فایننس ارزهای دیجیتال را به صفحه خود اضافه کرد تا کاربران از این به بعد بتوانند با مراجعه به این سرویس شرکت گوگل از قیمت ارزهای دیجیتال با خبر شوند.
پیش از این درگوگل فایننس بازارهای بورس و قیمت ارزهای فیات قابل مشاهده بودند.

4 -پله پله تا رتبه سوم- کاردانو قدرت نمایی می‌کند.

در روزهای پر نوسان بازار ارزهای دیجیتال، کاردانو به آرامی خود را به رتبه سه این بازار رساند. هفته گذشته کاردانو با روند صعودی خود توانست پس از سه سال رکورد قیمتی خود را جابجا کند و با کنار زدن بایننس کوین روی صندلی سوم کوین مارکت کپ جا خوش کند.

5 -کاردانو و بیت کوین کش به لیست اکسچنج سیتکس اضافه شدند

پلتفرم معاملاتی اکسچنج سیتکس در هفته گذشته دو ارزدیجیتال بیت کوین کش و کاردانو را به بازارهای خود افزود. اکسچنج سیتکس در جشنواره آخر سال خود قصد دارد 7 ارز جدید به بازار معاملاتی خود اضافه کند.
تا به حال ریپل، ترون، بیت کوین کش و کاردانو رونمایی شدند و کاربران منتظر 3 ارز دیگر هستند.
این اکسچنج که فعالیت خود را از 5 آبان سال جاری آغاز کرده است، به سرعت جای خود را در میان کاربران پیدا کرده است و حال با توجه به درخواست کاربران خود، قرار است از ارزهای بیشتری در بازار معاملاتی خود پشتیبانی کند.
برای استفاده از اکسچنج سیتکس میتوانید به سایت www.citex.com مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *