(16 – 22 اسفند)

1- قدرت نمایی پس از استراحتی کوتاه….. ثبت رکوردی جدید برای بیت کوین

بیت کوین بعد از چند روز استراحت دوباره به روند صعودی خود برگشت و قیمت 61700 دلار را برای خود ثبت کرد.
در این مدت کوتاه استراحت، دامیننس بیت کوین عدد 60 را هم به خود دید ولی با این رشد قیمتی، حجم بازار خود را افزایش داد و 62 درصد حجم معاملات بازار ارزهای دیجیتال را به دست گرفت.

2- پیروزی در اولین دادگاه…. یک بر هیچ به نفع ریپل

دادگاه ریپل و شرکت تتراگون (Tetragon)با اعلام پیروزی ریپل مختومه شد. دادگاه ایالت دلاور (Delaware) شکایت شرکت تتراگون مبنی بر بیرون کشیدن سهام خود از شرکت ریپل را رد کرد. طبق توافق ریپل با این شرکت برای سرمایه‌گذاری قرار بود اگر روزی ریپل از سوی نهاد و سازمان‌های حکومتی اوراق بهادار شناخته شود تتراگون بتواند سهام خود را از ریپل پس بگیرد که این دادگاه با اعلام اینکه هنوز اوراق بهادار بودن ریپل توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا ثابت نشده است، این پرونده را به نفع ریپل مختومه اعلام کرد.

3- افزایش خودپردازهای بیت کوین در امریکا طی یک سال گذشته به 177 درصد رسید

از 11 اسفند سال 98 تا به حال تعداد خودپردازهای مستقر در آمریکا با رشد 177 درصدی همراه بوده است و حالا حدود 14000 خودپرداز بیت کوین یا btm در آمریکا فعال است.

4- بیت کوین، عیدی اکسچنج سیتکس به کاربران جدید

شروع کمپین بزرگ اکسچنج سیتکس همزمان با آغاز سال 1400. کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند تا 13 فروردین با ثبت‌نام در اکسچنج سیتکس، بیت کوین عیدی بگیرند.
1400 ساتوشی به مناسبت شروع سال 1400 هجری شمسی به‌عنوان عیدی کاربران جدید این اکسچنج پس از انجام فرایند ثبت‌نام، بلافاصله به کیف پول دیجیتال آن‌ها واریز می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *