(23 – 29 اسفند)

1- عیدی آدا به سرمایه‌گذاران

ارز دیجیتال کاردانو که با نماد آدا شاخته می‌شود پس از لیست شدن در صرافی کوین بیس پرو با رشد 26% همراه شد.

2- ورود بانک‌ها در بازار بیت کوین

بانک مورگان استنلی از امکان سرمایه‌گذاری مشتریان خود روی بیت کوین خبر داد. مورگان استنلی از جمله بانک هایی است که رویکردی مثبت در قبال بیت کوین داشته است. اواخر سال 2020 بود که یکی از مدیران اجرایی این بانک گفت: بیت کوین می‌تواند به ارز ذخیره جهانی تبدیل شود.

3- ارز دیجیتال ژاپن در مرحله آزمایش

بانک مرکزی ژاپن در اطلاعیه‌ای از آزمایش‌های اولیه بر روی ین دیجیتال که ارز دیجیتال رسمی دولت ژاپن است خبر داد

 

4- ریپل و SEC در دادگاه… نتیجه اولیه مثبت است

رای اولیه قاضی نت برن Netburn در پرونده ریپل و کمیسیون SECبه نفع این پلتفرم بود. این قاضی در طی جلسه دادگاه گفت شناخت من از ریپل این است که نه تنها ارزش یک ارز را دارد بلکه کاربردهای دیگری نیز دارد و این کاربردها آن را از بیت کوین و اتر جدا می‌کند. اگرچه این مرحله اول پرونده ریپل بود اما بازار واکنش مثبتی به این خبر داشت و ارز دیجیتال ریپل با افزایش قیمت همراه شد. طرفداران این ارز دیجیتال هم جنبش آنلاینی را آغاز کردند و خواستار لیست شدن مجدد این توکن در صرافی‌ها شدند.

5- مهاجرت از اتریوم به کاردانو طبیعی است

چالز هاسکینسون خالق شبکه کاردانو در مصاحبه اخیر خود از مهاجرت حدود صد شرکت از شبکه اتریوم به بلاک چین کاردانو پرده برداشت. ارز دیجیتال کاردانو که با نماد آدا شناخته می‌شود از ابتدای سال 2021 تا به حال بیش از 450% رشد داشته است و در چند هفته اخیر توانسته است بالاترین رکورد ثبت شده خود را تا 1.4 دلار جابه جا کند. یکی از اصلی‌ترین دلایل انتقال سرمایه‌گذاران از اتریوم به کاردانو کارمزدهای بالای اتریوم است.

6- عیدی امسال ، بیت کوین از اکسچنج سیتکس دریافت کنید

در کمپین بزرگ اکسچنج سیتکس همزمان با آغاز سال 1400 کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند تا 13فروردین با ثبت‌نام در اکسچنج سیتکس، بیت کوین عیدی بگیرند. 1400 ساتوشی به مناسبت شروع سال 1400 هجری شمسی به عنوان عیدی کاربران جدید این اکسچنج پس از انجام فرایند ثبت‌نام، بلافاصله به کیف پول دیجیتال آن‌ها واریز خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *