زمان مطالعه: < 1 دقیقه

(7 – 13 فروردین)

1– عرضه سهام سومین صرافی برتر جهان در بورس

پس از ماه‌ها انتظار بالاخره صرافی کوین بیس پرو 25 فروردین در بورس نزدک لیست خواهد شد. این صرافی سال گذشته عرضه اولیه سهام خود را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت کرده بود.

2- کاردانو 100 درصد غیر متمرکز—100 درصد کاربردی

هفته گذشته کاردانو به اولین ارز دیجیتال تماما غیر متمرکز تبدیل شد و از این پس فرایند ساخت بلاک به‌طور کامل توسط کاربران انجام می‌شود.

3- کازماز پل ارتباطی میان بلاک چین ها

کازماز که پروتکل خود را به عنوان اینترنت بلاک چین‌ها معرفی کرده است به تازگی قابلیت ارتباط بین بلاک چینی را عرضه کرد. با استفاده از این قابلیت، دارایی‌های دیجیتال می‌توانند بین بلاک چین‌های مختلف جابجا شوند.

4- بیت کوین بالاتر از دلار در استرالیا

(۹ فروردین) ارزش بازار بیت کوین ، به ۱,۰۹ تریلیون دلار افزایش یافت. این عدد از ارزش بازار دلار استرالیا ، پنجمین ارز قدرتمند جهان، پیشی گرفت. ارزش بازار دلار استرالیا ۱,۰۸ تریلیون دلار است.

5- قانون گذاری استیبل کوین ها درانگلیس اولویت اول این کشور شد.

جان گلن،John Glen وزیر خدمات مالی بریتانیا، گفته است دولت قانون‌گذاری در مورد استیبل کوین‌ها را در اولویت قرار داده است . گلن خاطر نشان کرد ممکن است برخی شرکت‌ها به‌سرعت بر بازار مسلط شوند و به‌واسطه قدرت خود سایر بازیگران را از میدان بیرون کنند.

6- تغییر در ترکیب 10 ارز اول بازار—نسل جدید وارد می‌شود.

بعد از تتا و فایل کوین که در روزهای اخیر خود را به جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار رساندند، حالا بیت تورنت هم با ۸۶ درصد رشد در 24 ساعت، به رتبه دهم برترین ارزهای دیجیتال رسید. ورود ارزهای تازه وارد به جمع 10 ارز برتر این بازار نوید یک جریان جدید و شگفتی ساز است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *