زمان مطالعه: < 1 دقیقه

(6_12 دی)

1 – رشد انفجاری قیمت بیت ‌کوین در جشن تولد 12 سالگی

یکشنبه این هفته (7 دی)، با دوازدهمین سال ایجاد اولین بلاک بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو برابر بود. پادشاه ارزهای دیجیتال این هفته یک بار دیگِ رکورد قیمتی خود را جابجا کرد و از 34 هزار دلار گذشت.

2 – اتریوم وارد کانال 1000 دلار شد.

سال نو میلادی شروع شد و آلت ‌کوین‌ها هم از این جشن جا نماندند. در راس آلت کوین‌ها، اتریوم با رشد کم‌نظیری وارد کانال 1000 تا 1100 دلار شد.
در ضمن با افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال، اکسچنج سیتکس هم امکان معاملات بیت کوین و اتریوم را با جفت ارز تتر به پلتفرم معاملاتی خود اضافه کرد.

3 – ریپل تمام قد دفاع می‌کند.

بعد از کشمکش‌های ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و افت قیمت این ارز دیجیتال، تاریخ دادگاه اول این پرونده اعلام شد. این دادگاه به صورت غیرحضوری 4 اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود. ریپل هم در بیانه‌ای گفته است:
«مردم و رسانه‌ها تنها داستان را از زبان کمیسیون بورس و اوراق بهادار شنیده‌اند، در چند هفته آتی پاسخی به این شکایت ارائه می‌کنیم تا اتهامات ثابت‌نشده علیه ریپل را رفع کنیم.»

4 – سیتکس دوره آموزشی ترید برگزار می‌کند

با توجه به درخواست متعدد کاربران و همراهان سیتکس، این مجموعه دوره جامع آموزشی ترید را برگزار می‌کند. این دوره به صورت آنلاین از اول بهمن ماه شروع می‌‎‌‎شود و شرکت‌کنندگان در پایان دوره، مدرک معتبری دریافت خواهند کرد. اگر علاقمند به حضور در این دوره هستید با مراجعه به سایت می‌توانید اطلاعات دقیق تری از دوره ها مشاهده کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!