(25بهمن_1 اسفند)

1 -بیت ‌کوین، از یک تریلیون دلار عبور کرد.

پس از رسیدن بیت کوین به قیمت 53 هزار دلار، ارزش بازار این ارز دیجیتال از 1 تریلیون دلار گذشت. بیت کوین در مدت زمان کمتری نسبت به شرکت های تجاری و نامداری نظیر ماکروسافت اپل و گوگل توانست ارزش خود را به یک تریلیون دلار برساند.

2 -زوگ سوئیس، بیت کوین و اتریوم را برای پرداخت مالیات پذیرفت.

سوئیس از حامیان برتر ارزهای دیجیتال در جهان است و حال در طرحی جدید، پرداخت مالیات را برای شهرواندان خود با بیت کوین و اتریوم رو فراهم کرده است.
ایالت زوگ برای اجرای این طرح از شرکت بیت کوین سوئیس کمک گرفته است و شهروندان می‌توانند با اسکن کیو ار کد از کیف پول ارزهای دیجیتالی خود مالیات را پرداخت کنند.

3 -ارتقای بزرگ شبکه پولکادات باعث رشد 42 درصدی قیمت شد.

بروزرسانی جدید شبکه پولکادات باعث رشد چشمگیر قیمت این ارز دیجیتال شد و با بالا رفتن حجم معاملاتی، پولکادات توانست به قیمت 42.25 دلار دست پیدا کنه. این قیمت بالاترین قیمت ثبت شده در طول تاریخ برای این ارز دیجیتال است و حال در رتبه پنجم بالاتر از ریپل و کاردانو قرار گرفته است.

4 -بایننس کوین رقبا را کنار زد.

با افزایش و رشد کم نظیر قیمت بایننس کوین، بازار خرید و فروش این ارز دیجیتال نیز از رونق خوبی برخوردار شد و رتبه این ارز دیجیتال با چند پله صعود توانست رتبه سوم این بازار سرمایه را از آن خود کند.
بایننس کوین، بزرگترین ارز دیجیتال اکسچنج دنیا یعنی بایننس است که همواره جزو 10 ارز برتر این بازار نیز بوده است اما حالا با صعود این ارز دیجیتال و قرار گرفتن آن بالاتر از تتر نشان از افزایش اعتبار این اکسچنج و محبوبیت آن دارد.

5 -ریپل و ترون در اکسچنج سیتکس

پلتفرم معاملاتی اکسچنج سیتکس در هفته گذشته دو ارزدیجیتال ریپل و ترون را به بازارهای خود افزود. اکسچنج سیتکس در جشنواره آخر سال خود قصد دارد 7 ارز جدید دیگر را نیز به بازار معاملاتی خود اضافه کند.برای استفاده از اکسچنج سیتکس می‌توانید به سایت www.citex.com مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *