کنفرانس جهانی استخراج دیجیتال برگزار گردید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کنفرانس جهانی استخراج دیجیتال

کنفرانس جهانی استخراج دیجیتال ( World Digital Mining Summit ) مهمترین گردهمایی افراد شاخص صنعت ماینینگ در سال 2018 بود.
در این کنفرانس سه روزه که در تاریخ 30 شهریور تا 1 مهرماه برگزار شد، بیش از 30 سخنران کلیدی، 50 شرکت ماینینگ و بیش از 1000 شرکت‌کننده شامل ماینرها، سازنده تجهیزات ماینینگ (استخراج رمزارزها) و… حضور داشتند که یک جمع کاملا حرفه‌ای را برای تبادل تجارب و ایده‌ها در مورد آینده این صنعت را فراهم کرده بود.

افراد آینده‌نگر در این زمینه از تمام نقاط جهان دور هم جمع شدند تا پیشرفت‌های صنعت استخراج ارزهای دیجیتال را بررسی کنند و فرصت‌های پیش روی این صنعت را تبیین و شفا‌ف‌سازی نمایند.

سخنرانان کلیدی این کنفرانس را Jihan Wu، از بنیانگذاران و مدیر اجرایی شرکت Bitmain،Roger Ver، مدیرعامل Bitcoin.com و Amaury Séchet، توسعه‌دهنده Bitcoin ABC و توسعه‌دهنده ارشد Bitcoin Cash تشکیل می‌دادند. آینده صنعت استخراج ارزهای دیجیتال، معرفی آخرین پیشرفت‌های تکتولوژی‌های کلیدی در سخت‌افزارهای این صنعت، از محورهای اصلی سخنرانی‌های صورت گرفته در این کنفرانس بودند.

طبق گزارش بانک جهانی، به دلیل محیط حمایتی استخراج ارزهای دیجیتال در گرجستان، تکنولوژی بلاکچین بطور گسترده در این کشور مورد استفاده قرار گرفته است. در کنار پیشرو بودن این کشور در زمینه بلاکچین، تفلیس هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را از تمام نقاط جهان به خود جذب می‌کند.

لازم به ذکر است جناب آقای مهندس علی میزانی اسکویی بنیان گذار شرکت سیتکس (بنیان‌گذار و سهامدار بین سال‌های ۲۰۰۱-۲۰۱۸) و جناب آقای آشتیانی مدیر امور بین‌الملل نیز بعنوان دو نفر از فعالان صنعت ماینینگ و کریپتوکارنسی ایران در این کنفرانس حضور یافتند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!