سیوا کیف پول موبایلی ارزدیجیتال سیتکس:

این نرم‌افزار، یک کیف پول دیجیتال برای ذخیره‌سازی تعدادی از برترین ارزهای دیجیتال موجود است، شما می‌توانید با ذخیره‌سازی بیت‌کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال، دارایی‌های خود را در محلی امن نگهداری کنید.
ساختار این کیف پول به صورت HD Wallet بوده که امنیت کیف پول را بالا می‌برد.

ارسال و دریافت:

در این کیف پول علاوه بر ذخیره سرمایه‌های دیجیتال، شما می‌توانید درخواست وجه یا ارسال ارزهای دیجیتال نیز داشته باشید. درخواست وجه از طریق ارسال آدرس، نمایش QR به پرداخت‌کننده و یا به اشتراک گذاری آدرس از طریق شبکه‌های اجتماعی است. در عین حال ارسال ارزهای دیجیتال هم از طریق اسکن بارکد، وارد کردن آدرس مقصد و مبلغ است.

امنیت:

سیوا، کیف پول ارزدیجیتال سیتکس، تنها بر روی تلفن‌های هوشمند قابل نصب بوده و امکان دسترسی کاربران دیگر و توسعه دهندگان، به دارایی های دیجیتال صاحب آن، وجود ندارد.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال:

در سیوا قیمت‌های لحظه‌ای ارزهای دیجیتال و معادل دلاری دارایی‌ها نشان داده می‌شود. همچنین امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال در این کیف پول وجود دارد. روند انجام خرید و فروش به این صورت است که کاربر مقداری از سرمایه خود که به‌صورت ارزهای دیجیتال است را به‌صورت بسته فروش انتخاب کرده و با قیمت پیشنهادی خود برای فروش، عرضه می‌کند؛ این مبلغ بلوکه شده و پس از تائید بازار و خریدار، مبلغ ریالی آن به حساب کیف پول شما واریز خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود این کیف پول یا به سایت سیوا مراجعه کرده و یا از گوگل پلی دانلود کنید.