مدیر عامل بایننس ، چانگ پنگ ژائو، در توئیتر خود که بیش از 500 هزار دنبال‌کننده دارد خواسته تا مروگر بریو (Brave) را دانلود کنند تا حریم خصوصیشان محفوظ بماند.

وی در توئیتر گفت:

“ببخشید ولی بیت‌کوین رایگان نیست (به صفر هم نخواهد رسید) امنیت نیز همین است. شما فقط باید مرورگر Brave را دانلود نمائید و نصب کنید. از خودتان محافظت کنید.”

این مرورگر اولین مرورگر وب است که مبتنی بر کرومیوم (Chromium) است. بریو به‌صورت پیش‌فرض بسیاری از سرویس‌های حریم خصوصی را فعال دارد، برای مثال در این مرورگر شما هیچ تبلیغاتی نمی‌بینید مگر اینکه خودتان بخواهید. یا سرویس‌هایی مانند ردیابی دستگاه‌ها و تبلیغات بلاکچینی که همواره شما را در وب دنبال می‌کند.

بریو همچنین دارای کیف پول ارز دیجیتالی مبتنی بر توکن بومی (BAT) است. با استفاده از این توکن کاربر می‌تواند به وب‌سایت‌های مورد علاقه خود با ارسال مستقیم BAT پاداش بدهد. همچنین این امکان وجود دارد که شما بابت مشاهده تبلیغات بتوانید پاداش دریافت نمایید.
طبق همکاری که در ماه مارس بریو با بایننس داشت، امکان ترید مستقیم ارزهای دیجیتال به کاربرها داده شد. بر طبق اطلاعیه پخش شده کاربران بریو می‌توانند با استفاده از ویجت بایننس بدون رفتن به این اکسچنج اقدام به خرید و فروش بیت‌کوین نمایند.

منبع : decrypt