مشاوره سرمایه گذاری

تعریف سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری

نهادهای واجد شرایط ارائه مشاوره، امکانی را فراهم آورده‌اند که افراد با سطوح مختلف دانش مالی، بتوانند در بازارها حضور موثر یابند. از آنجایی که ریسک، بخش جدایی‌ناپذیر هر بازار سرمایه‌گذاریست، عدم وجود تخصص کافی و بدون مشاوره سرمایه گذاری می‌تواند تبعات سنگینی برای افراد به همراه داشته باشد. در نتیجه نهاد مشاوره‌دهنده باید تخصص و تبحر کافی برای راهنمایی و کسب سود را دارا باشد.

ارز دیجیتالی و سرمایه گذاری
ورود به بازار در زمان مناسب
بهترین سرمایه گذاری
مدیریت بهینه سبد سرمایه‌گذاری
سرمایه گذاری پر سود
خروج به موقع سرمایه از بازار
نظر مشاهیر در مورد بیت کوین
ارز دیجیتال سیتکس

سه نگرش فریبنده در میان سرمایه گذاران و معامله گران ارزهای دیجیتال

 

 

هر بازار سرمایه گذاری، طیف گسترده‌ای از افراد را با خواسته‌های گوناگون مالی پوشش می‌دهد. کمبود اطلاعات و عدم آگاهی کافی این افراد از شرایط دارایی‌ها می‌تواند ضررهای جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد. اگرچه چنین ریسک‌هایی در تمام بازارها وجود دارد اما در بازار ارزهای دیجیتال بسیار پررنگ‌تر است.

در متن زیر به بررسی سه نگرش فریبنده در میان سرمایه گذاران و معامله گران ارزهای دیجیتال می‌پردازیم. همچنین میتوانید به صورت رایگان از سیتکس مشاوره سرمایه گذاری رایگان دریافت کنید

مشاوره سرمایه گذاری ارز دیجیتال
“این ارز دیجیتال به دلیل قیمت پایین گزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری است”
_

خرید و نگهداری ارزهای دیجیتال ارزان قیمت، گاهی با سودآوری‌ بالایی همراه است. اما این بدان معنا نیست که یک ارز دیجیتال به دلیل قیمت پایینش آینده خوبی در انتظارش باشد. اغلب اوقات از برخی ارزهای دیجیتال کم‌ارزش به عنوان یک فرصت بسیار مناسب برای سرمایه گذاری یاد می‌شود اما این مورد راه نادرستی برای ارزیابی آینده یک ارز دیجیتال است.

“این ارز جایگاه خود را از دست داده، باید سریع فروخت
_

شما برای سرمایه گذاری در هر بازاری، باید میزان پولی را وارد کنید که مازاد هزینه اصلی زندگیتان باشد. تنها در این حالت است که می‌توانید بدون توجه به حرکات بازار و اخبار ضد و نقیض، به سرمایه‌گذاری خود ادامه دهید و نهایتا در جایی با بهترین سود ممکن خارج شوید.

بیت‌کوین سال 2018 را با ارزش تقریبی 17000 دلار آغاز کرد ولی در پایان سال تا قیمت 4000 دلار کاهش یافت. تنها ظرف چهار سال بعد بیت‌کوین تا 58000 دلار نیز افزایش یافت. در نتیجه بازار ارزهای دیجیتال همواره با صعود و نزول‌های قابل‌توجه همراه است.

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال
مشاوره سرمایه گذاری ارز
“این توکن را بخرید چون …”
_

این گفته اغلب برای تبلیغ توکن‌های کلاهبرداری بیان می‌شود. واقعیت این است که تقریباً هر یک از ارزهای دیجیتال ارائه شده پس از بیت‌کوین، از آن بهتر هستند. قطعاً دلیلی وجود ندارد که توسعه‌دهندگان، ارز دیجیتالی ضعیف‌تر از بیت‌کوین ارائه دهند. پس یک ارز دیجیتال یا با بیت‌کوین برابر بوده و یا بهتر از آن است.