خروج به موقع سرمایه از بازار

مدیریت بهینه سبد سرمایه‌گذاری

ورود به بازار در زمان مناسب

ورود به بازار در زمان مناسب

مدیریت بهینه سبد سرمایه‌گذاری

خروج به موقع سرمایه از بازار

تعریف سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری یعنی سپرده‌گذاری پول برای خرید یک دارایی با هدف دستیابی به سود بیشتر که ممکن است در کوتاه مدت یا بلند مدت به‌دست آید.

در حال حاضر در تمامی کشورهای دنیا سرمایه گذاری در بیت کوین و یا حوزه ارزهای دیجیتال به دلایل زیر به سرعت در حال افزایش است و ما در مجموعه خود تلاش میکنیم تا مردم عزیز کشورمان نیز بتوانند از این فضای ایجاد شده سود قابل توجهی را کسب کنند.

باعث افتخار است که در مجموعه سیتکس با داشتن سابقه‌ای طولانی، کارنامه‌ای درخشان و بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصین برجسته حوزه ارزهای دیجیتال بهترین مشاوره را برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین و تمامی ارزهای دیجیتال به شما ارائه دهیم.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم معاملاتی اکسچنج سیتکس اقدام به خرید و فروش انواع ارز دیجیتال مانند بیت کوین نمایید.

روی آینده دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید

“حفظ ارزش”

از دست رفتن ارزش پول به دلیل تورم این هشدار را به مردم می‌دهد که از ارزش پول خود محافظت کنند. بهترین راه جلوگیری از این مشکل سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است.

“شگفت انگیز بودن فناوری ارزهای دیجیتال”

فناوری بلاک‌چین به شما کمک میکند که محدود به زمان و مکان جغرافیایی خاصی نباشید و واسطه‌ها را از زندگی خود حذف کنید ، بنابراین باعث ایجاد تقاضا خواهد شد و تقاضا هم باعث افزایش قیمت میشود.

“نوسان”

در حوزه ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی وجود دارد که همین امر باعث کسب سود بسیار زیادی می‌شود. البته ورود به این حوزه بدون مشاوره گرفتن از افراد متخصص باعث ضررهای بسیار جبران‌ناپذیری می‌شود.

“سیاست های قانونی”

پس از تلاش‌های بسیار زیاد در تاریخ 9 بهمن ماه سال 1397 بانک مرکزی کشور عزیزمان پیش‌نویس الزامات قانونی ارزهای دیجیتال را با مشاوره و کمک بزرگان این حوزه تهیه و تنظیم کرد و ما مفتخریم که با برگزاری کنفرانس رگولاتوری سهم خود را در این موضوع ادا کردیم.

“سوددهی بالا”

از زمان معرفی ارزهای دیجیتال در سال 2008 تا به امروز سرمایه‌گذاران این حوزه به شدت از افزایش قیمت این ارزها در طول زمان سود برده‌اند. بنابر این سرمایه‌گذاری در چنین دارایی‌هایی که کمیاب هستند و باعث تقاضا می‌شوند، به شما امکان می‌دهد تا در طول زمان به سود برسید.

بازارها شامل تنوع گسترده‌ای از افراد هستند که برای خودشان اهداف و سطوح موفقیت خاصی دارند.

کمبود اطلاعات و عدم آگاهی کافی از شرایط یک دارایی می‌تواند ضررهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد; مخصوصاً در بازار ارزهای دیجیتال.

در متن زیر به بررسی 3 نگرش فریبنده در میان سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارزهای دیجیتال می‌پردازیم.

“این ارز دیجیتال به دلیل قیمت پایین گزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری است”

خرید و نگهداری منطقی ارزهای دیجیتال ارزان قیمت بد نیست اما لزوماً این طور نیست که یک ارز دیجیتال به دلیل قیمت پایینش آینده خوبی در انتظارش باشد. اغلب اوقات از برخی ارزهای دیجیتال کم ارزش به عنوان یک فرصت بسیار مناسب سرمایه‌گذاری یاد می‌شود اما این مورد راه نادرستی برای ارزیابی آینده یک ارز دیجیتال است.
در قیمت یک ارز دیجیتال، معیارهایی مانند تعداد واحدهای ارزی در گردش، عرضه و تقاضا و محدود یا غیر محدود بودن تولید واحدهای آن لحاظ می‌شود.

“این ارز جایگاه خود را از دست داده، باید سریع فروخت”

سرمایه گذاری در بیت کوین یا روی یک ارز دیجیتال حتی اگر بدترین هم باشد، بسیار قابل تحسین است. منظور از سرمایه‌گذاری منطقی این است که فقط تا میزانی که به شرایط فعلی شما لطمه‌ای نخورد پول صرف کنید.
پس از آن تا می‌توانید به تب و تاب بازار و اخبار ضد و نقیض بی‌توجه باشید و فقط دارایی‌هایتان را در کیف پولی امن نگهداری کنید.
یک مثال بارز از این مورد، سقوط‌های بیت‌کوین است. بیت کوین سال 2018 را با حدودا 17000 دلار آغاز کرد و با 4000 دلار به پایان برد. اما این مورد درواقع در گذشته نیز تکرار شده است و بیت کوین به اوج خود بازگشته است که میتوان به افت قیمت بیت کوین در سال 2014 و اوج گیری آن در سال 2017 اشاره نمود. اوج‌گیری که بعد از افت قیمت سه سال زمان برد!

“این توکن را بخرید چون …”

این گفته اغلب برای تبلیغ توکن‌های کلاهبرداری بیان می‌شود. واقعیت این است که تقریباً هر یک از ارزهای دیجیتال بعد از بیت کوین، از بیت کوین بهتر هستند. قطعاً دلیلی ندارد که توسعه‌دهندگان، ارز دیجیتالی ضعیف‌تر از بیت کوین ارائه دهند. پس یک ارز دیجیتال یا با بیت کوین برابر است و یا بهتر از بیت کوین است. هدف، پشتیبانی و پذیرش یک ارز دیجیتال ملاک است.
از دست رفتن جایگاه بیت کوین محتمل است اما این که یک ارز دیجیتال بهتر از بیت کوین باشد، قطعا دلیلی بر جایگزینی آن با بیت کوین نیست.

بعد از خواندن مطلب فوق شاید این سوال برای شما ایجاد شود که آیا نباید وارد این حوزه شد؟ آیا نباید سرمایه‌گذاری کرد؟ به چه کسی میتوان اعتماد کرد؟

برای این که یک سرمایه‌گذاری سرانجامی دل‌پذیر داشته باشد نیازمند عواملی است که میتوان به مطالعه و بررسی حوزه مورد نظر، قدرت ریسک و مشاوره با افراد مجرب اشاره نمود.

مشاوره خوب در واقع می‌تواند تعیین کننده‌ترین عنصر این هدف باشد.

سیتکس، سرمایه‌ای که مشاوره می‌دهد