شرکت سرمایه گذاری Grayscale ادعا میکند که تقریبا نیمی از اتریوم هایی که تا کنون در سال 2020 استخراج شده اند را خریداری نموده است. این شرکت شاهد افزایش قابل توجهی در سرمایه گذاری سازمانی خویش بوده است. حتی بنظر میرسد این شرکت تمابل به خرید بیمه های سنگین دارد.

بر اساس گزارشی که توسط شرکت سرمایه گذاری Grayscale در تاریخ 20 مارس 2020 منتشر شده است بیش از 48.4 درصد از تمام اتریوم های استخراج شده در سال 2020 توسط Grayscale Ethereum Trust خریداری شده است.

این محاسبه توسط nootropicat یکی از کاربران سایت Redditor انجام شده است. این کاربر مدعی است Grayscale دارای ۱۳,۲۵۵,۴۰۰ سهم به ارزش ۰.۰۹۴۲۷۰۵۲ برای هر سهم است. از این مقدار ۵,۲۳۲,۲۰۰ سهم صادر شده است.

با در نظر گرفتن موجودی اتریوم تا 24 آوریل مقدار ذکر شده  48.4 درصد از کل اتریوم استخراج شده در سال جاری میباشد.

این مقدار نشان گر علاقه سرمایه گذاری Grayscale به ارزهای دیجیتال و اتریوم است.

سه ماهه اول 2020 مهم ترین زمان برای Grayscale است چرا که بیش از 500 میلیون دلار افزایش سرمایه داشته است. این مقدار 83 % کل سرمایه جمع آوری شده توسط این شرکت در تمام طول سال 2019 است.

Grayscale نهنگ ارز دیجیتال

بر اساس گزارش سه ماهه اول 2020 شرکت سرمایه گذاری Grayscale نگاه جالبی در مورد سرمایه گذاری در سال 2020 ارائه داده است.

در حال حاضر صندوق های سرمایه گذاری پوشش ریسک بر بازار تسلط دارند. به طور کلی 88% از کل سرمایه گذاری متعلق به این صندوق ها است.

در سه ماهه نخست 2020 شاهد 503.7 میلیون دلار سرمایه گذاری بوده ایم. این در حالی است که در سه ماهه سوم 2019 تنها 254.8 میلیون دلار سرمایه گذاری صورت گرفته است. همچنین ۱۱۰ میلیون دلار نیز جذب سرمایه صورت گرفته که بیشتر از کل جذب سرمایه های دو سال گذشته می‌باشد.

منبع: beincrypto