با استیک BNB سود کسب کنید

بایننس محصول جدیدی به نام لانچ‌پول (Launchpool) را معرفی کرد و قیمت بایننس کوین (BNB) در بازار خونین امروز ۸ درصد افزایش یافت. لانچ‌پول محصول جدیدی است که کاربران در آن خواهند توانست در ازای استیکینگ BNB و BUSD و سایر توکن‌ها، پاداش توکن جدید دریافت کنند. اولین پروژه‌ای که توسط لانچ‌پول میزبانی خواهد شد پروتکل بلا (Bella Protocol) است.

کاربران خواهند توانست توکن‌های BNB و BUSD و ARPA خود را در سه استخر مجزا استیک کنند تا پس از ۳۰ روز، توکن BEL دریافت کنند. این برنامه از ۹ سپتامبر ۲۰۲۰ (چهارشنبه ۱۹ شهریور) آغاز خواهد شد.

سپس بایننس توکن BEL را در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) فهرست خواهد کرد و معاملات جفت ارزهای BEL/BTC  و BEL/BNB و BEL/BUSD و BEL/USDT را امکان‌پذیر خواهد کرد.

جزییات لانچ‌پول  BEL
  • اسم توکن: پروتکل بلا (BEL)
  • پاداش توکن لانچ‌پول: ۵,۰۰۰,۰۰۰ توکن BEL معادل با ۵ درصد کل موجودی این توکن
  • کل موجودی توکن: ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن BEL
  • قیمت توکن در فروش خصوصی: هر توکن BEL معادل با ۰.۷۵ دلار
  • دوره استیکینگ: از ۹ سپتامبر تا ۹ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۹ شهریور تا ۱۸ مهر ماه)
  • قوانین استیکینگ: استیکینگ هیچگونه سقفی ندارد و به احراز هویت نیاز نیست.
استخرهای تحت پشتیبانی:
  • استیکینگ BNB: پاداش ۴,۵۰۰,۰۰۰ توکن BEL) معادل با ۹۰ درصد کل پاداش‌ها(
  • استیکینگ BUSD: پاداش ۴۵۰,۰۰۰ توکن BEL) معادل ۹ درصد کل پاداش‌ها(
  • استیکینگ ARPA: پاداش ۵۰,۰۰۰ توکن BEL) معادل ۱ درصد کل پاداش‌ها(
نحوه شرکت و استیکینگ BNB و BUSD و ARPA چگونه است؟

کاربران می‌توانند با مراجعه به صفحه پس‌انداز بایننس (Binance Savings) و کلیک بر روی محصولات پس‌انداز منعطف BNB و BUSD و ARPA با برچسب لانچ‌پول، توکن خود را استیک کنند.

لطفاً توجه داشته باشید کاربرانی که توکن‌های BNB و BUSD و ARPA در محصولات پس‌انداز منعطف دارند، پس از ۶ سپتامبر باید بیشتر از مقدار صفر استیک کنند تا موجودی آنها در لانچ‌پول واجد شرایط شود. در غیر این صورت برای کسب پاداش لانچ‌پول BEL واجد شرایط نخواهند بود.

نحوه محاسبه پاداش‌های BEL چگونه است؟

سپرده‌های BNB و BUSD و ARPA استیک شده در هر ساعت به مدت ۳۰ روز پس از شروع دوره ثبت خواهد شد تا میانگین روزانه موجودی استیکینگ آنها محاسبه شود. پاداش اختصاص‌شده برای هر استخر طی دوره ۳۰ روزه در هر روز به صورت برابر تقسیم خواهد شد. برای مثال، استخر BNB مجموعا ۵,۰۰۰,۰۰۰ ضربدر ۹۰ درصد تقسیم بر ۳۰ روز پاداش خواهد داد که معادل با ۱۵۰,۰۰۰ توکن BEL در هر روز می‌شود.

پاداش هر شرکت‌کننده هر روز بر اساس نسبت BNB استیک‌شده توسط او نسبت به کل BNB های استیک شده در هر استخر محاسبه خواهد شد. برای مثال، کاربر A مقدار ۵۰۰۰ توکن BNB به مدت ۱۲ ساعت در روز اول استیک می‌کند. مقدار میانگین BNB های استیک‌شده طی ۲۴ ساعت توسط تمام کاربران در همان روز برابر با ۱۰۰,۰۰۰ توکن BNB است. در نتیجه، کاربر موردنظر ۳۷۵۰ توکن BEL در روز اول دریافت خواهد کرد.

((5,000 x 12 / 24) / 100,000) x 150,000 = 3,750 BEL

قوانین و مقررات

کاربران خواهند توانست هر زمانی که بخواهند بدون تاخیر سرمایه خود را از استیکینگ خارج کنند بلافاصله در سایر استخرها شرکت کنند.

پاداش‌ها به طور روزانه محاسبه و روز بعد به کیف پول نقدی کاربران توزیع خواهد شد.

کاربران هم‌چنین با واریز توکن در هر محصول، از محصولات پس‌انداز منعطف استاندارد، سود دریافت خواهند کرد. توزیع این سود با توزیع پاداش‌ها همزمان خواهد بود.

فقط توکن‌های موجود در کیف پول نقدی می‌توانند در لانچ‌پول استیک شوند.

توکن‌های BNB استیک‌شده در لانچ‌پول هم‌چنان از مزایای استاندارد نگهداری بایننس کوین (BNB) نظیر ایردراپ‌ها، لانچ‌پد و مزایای VIP بهره‌مند خواهند شد.

منبع: binance