پس از بیت‌کوین، روند صعودی آلت کوین ها شروع می‌شود!

این نکته بر کسی پوشیده نیست که در بازار کریپتو معمولاً پس از پایان یافتن روند صعودی بیت‌کوین، روند صعودی بازار آلت‌کوین‌ها شروع می‌شود. با در نظر گرفتن این موضوع که برای اولین بار در دو سال اخیر، تسلط بیت‌کوین بر بازار به بیش از ۶۰ درصد افزایش یافته است، به نظر می‌رسد که زمان آن رسیده است تا آلت کوین ها نیز با افزایش قیمت مواجه شوند.

تام لی مؤسس شرکت مشاوری فاندسترت در توییت اخیر خود بیان کرد که وی معتقد است فصل آلت‌کوین‌ها در راه است او هم‌چنین پستی را به اشتراک گذاشت که ۹ کوین با ارزش بازار کم‌ را خاطرنشان می‌کرد که افزایش قیمت فراوانی را به دست آوردند.

قبل از روند دروغ اول آوریل، آلت‌کوین‌ها بر بازار کریپتو تسلط داشتند به‌طوری‌که بسیاری از توکن‌ها با افزایش قیمت ثابتی مواجه بودند. در این بین لایت‌کوین توانست یکی از کوین‌هایی باشد که روند خوب خود را در سال ۲۰۱۹ حفظ کند و از اول سال تاکنون شاهد افزایش قیمت بیش از ۳۵۰ درصدی باشد. عبور قیمت بیت‌کوین از مرز ۱۱۵۰۰ دلار باعث کاهش قیمت و‌ روند نزولی بسیاری از توکن‌ها شد زیرا سرمایه‌گذاران سرمایه خود را در بیت‌کوین وارد کردند. پس‌ازآنکه بیت‌کوین شروع به کاهش قیمت کرد، احتمالاً شاهد برگشت سرمایه‌گذاری‌ها به سایر کوین‌های بازار خواهیم بود.

طی دوره معاملات ۲۴ ساعته، به نظر می‌رسد که بازار آلت کوین ها در حال بازیابی است. اکثر کوین‌ها در بین ده آلت‌کوین برتر، در این دوره افزایش قیمت و روند صعودی را ثبت کرده‌اند.

هرچند هنوز این موضوع تائید نشده است که آیا این شرایط، هشداری برای شروع چرخه جدیدی است یا خیر.

آلت‌کوین‌هایی با افزایش قیمت ۱۰ برابر بیشتر از بیت‌کوین

جان مکافی با تائید نظرات تام لی، پیش‌بینی کرد که برندگان اصلی در روند صعودی فعلی، آلت کوین هایی هستند که شاهد افزایش قیمت ۱۰ برابر بیشتر از بیت‌کوین می‌باشند.

مکافی در توییت خود گفت برنده رقابت آلت کوین ها، توکن‌هایی خواهند بود که در بازار نزولی ۲۰۱۸ بیشترین تأثیرپذیری را داشته‌اند

مخالفان این پیش‌بینی، اغلب به عدم حجم معاملات زیاد برای تضمین ادامه این روند صعودی اشاره می‌کنند. با افول بازار ICO ها، چنین نوساناتی چیزی جز بازی‌های هوشمندانه پامپ و دامپ نیست.

افزایش قیمت بیت‌کوین می‌تواند پیش‌نیازی برای افزایش قیمت آلت‌کوین‌ها باشد. در چنین مواردی، دارندگان بیت‌کوین، ارز دیجیتال خود را برای خرید آلت کوین ها می‌فروشند تا به سود مضاعفی دست یابند.

منبع : bitcoinist.com