پس از حرکت صعودی روز گذشته اتریوم، ضررهای هفته گذشته این ارز دیجیتال در مقابل بیت‌کوین جبران شد.

با وجود فاصله زیاد میان رکورد 290 دلاری سال جاری اتریوم، روند اخیر به طور چشمگیری باعث تقویت ساختار بازار ارز دیجیتال شد، به طوری که اتر توانست به قیمت ۲۳۷ دلار برسد که طی چند هفته گذشته بی سابقه بوده است.

به نظر می‌رسد روند اتر به شدت صعودی است، اما با این وجود تحلیلگران به دلیل خط روند به شدت نزولی نهفته که طی چند ماه گذشته وجود داشته است تا حدودی درباره روند اتریوم در آینده نزدیک محتاط هستند.

اگر اتر برای عبور از این سطح با مشکل مواجه شود، تحلیلگران معتقدند اتر در روزها و هفته‌های آتی در وضعیت نزولی قرار می‌گیرد.

رکورد روند صعودی اتریوم در یک شب

در حال حاضر، قیمت اتریوم با ۷ درصد افزایش به ۲۳۷ دلار رسیده است. این ارز دیجیتال طی دو روز افزایش ۱۰ درصدی را تجربه کرده است. این سطح قیمت بیانگر افزایش چشمگیر نسبت به کف قیمت چند روزه ۲۰۵ دلاری است.

این روند صعودی به طور ناگهانی در عصر روز گذشته رخ داد و به نظر نمی‌رسد محرک خاصی برای وقوع آن وجود داشته باشد.

نکته جالب این موضوع افزایش کل بازار ارز دیجیتال پس از افزایش قیمت اتر است، به طوری که قیمت بیت‌کوین دقایقی پس از ثبت روند صعودی اتر، از ۹۳۰۰ به ۹۶۰۰ دلار رسید.

پیش‌بینی یکی از تحلیلگران احتمال جالبی را نشان می‌دهد. این نکته جالب، روند صعودی اخیر پس از رسیدن این ارز دیجیتال به مرز پایینی کانال صعودی است.

رشد ۱۰ درصدی قیمت اتریوم؛ آیا روند صعودی اتر حفظ خواهد شد؟

با وجود سطح مقاومتی قوی این احتمال وجود دارد که این کانال منجر به افزایش قیمت بیشتر اتر در روزها و هفته‌های آتی شود. به نظر نمی‌رسد تا زمانی که بیت‌کوین بتواند از سطح ۱۰,۰۰۰ دلار عبور کند اتر نیز سطح مقاومتی مورد نظر را بشکند.

منبع: newsbtc