خدمات

سیتکس

خدمات سیتکس

اواسط سال 80، چند تن از جوانان متخصص ایرانی، با هدف ایجاد یک کسب‌وکار جدید گرد هم جمع شدند. شرکت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو با نام تجاری «سیتکس»، حاصل همکاری این جمع بود که آقای علی میزانی اسکویی به‌عنوان بنیان‌گذار و مدیرعامل، سکان هدایت آن را بر عهده گرفت.
مهم‌ترین سنگ بنای سیتکس، پویایی و حرکت در مسیر فناوری و نوآوری‌ بوده که از گذشته تا به امروز، بر آن استوار مانده است. دستگاه‌های اتوماسیون اداری و صنعتی مبتنی بر کارت‌های اعتباری، از جمله محصولاتی به شمار می‌رفتند که نبود نمونه‌های بومی آن‌ها، به شدت احساس می‌شد. برای پاسخگویی به این نیاز، سیتکس تصمیم به ورود به این بازار و تولید محصولاتی رقابتی گرفت.
سیتکس، تنها ظرف مدت ده سال، دستاوردهایی مثل طراحی و پیاده‌سازی سیستم شمارش آرای هشتمین دوره مجلس، مدال طلای INPEX در سال 2014، جایزه Merit و مدال طلای نمایشگاه ابداعات و اختراعات ژنو سال 2006 را کسب کرد.
در ادامه، سیتکس بار دیگر در راستای رسیدن به اهداف خود که گسترش استفاده از فناوری‌های نوین در زندگی یکایک مردم بود، تمرکز خود را بر روی فناوری نوظهور بلاکچین و نسل جدید پول، یعنی ارزهای دیجیتال نهاد.
سال‌ها تلاشِ بی‌وقفه، سیتکس را به یکی از فعال‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های داخلی در حوزه فناوری بلاکچین، ارز دیجیتال و هوش مصنوعی تبدیل کرده است.
این شرکت در حال حاضر دارای بخش‌های گوناگونی از جمله مارکتینگ، فنی، آی تی، روابط عمومی، مالی، منابع انسانی، اداری، ترید، توسعه بازار و ماینینگ است.
از مهم‌ترین دستاوردهای بخش فنی مجموعه سیتکس می‌توان به صرافی آنلاین مبادلاتی ارزهای دیجیتال، کیف پول ارز دیجیتال سیوا و راهکارهای مبتنی بر بلاکچینی چون هرمس و مداکس را نام برد.
از مهم‌ترین دستاوردهای بخش فنی سیتکس می‌توان طراحی و پیاده‌سازی صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال، کیف پول ارز دیجیتال و دیگر محصولات بلاکچینی از جمله هرمس و مداکس اشاره کرد.
بررسی بازار ارزهای دیجیتال، تحلیل تکنیکال، فاندامنتال، کوانت و الگو تریدینگ از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های بخش تحلیل سیتکس به شمار می‌رود.
سیتکس‌باکس، محصولی رقابتی در سطح کشور و منطقه است که به منظور نگهداری از دستگاه‌های ماینر توسط این شرکت ارائه‌شده است.
مشاوره به هزاران مشتری علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال و راهنمایی آنها برای حضور آگاهانه در این بازار، از مهم‌ترین فعالیت‌های بخش توسعه بازار سیتکس به شمار می‌رود.

اگرچه بیش از دو دهه از حضور سیتکس در عرصه‌ فناوری‌های نوظهور می‌گذرد و طی این سال‌ها توانسته قله‌های متعددی از موفقیت را درنوردد؛ اما با این‌حال چشم‌اندازی که این مجموعه در آینده نزدیک، پیش روی خود متصور است چیزی جز کسب عنوان مرکز اصلی بلاکچین، ارز دیجیتال و هوش مصنوعیِ منطقه نیست.