به احتمال زیاد تا پایان سال 2020، ADA در کوین بیس لیست می‌شود. این خبر حاکی از آن است که دارندگان ADA می‌توانند سرمایه‌های خود را در این صرافی نگهداری کنند.

کاردانو تا پایان سال ۲۰۲۰ به فهرست ارزهای پشتیبانی ‌شده در کوین بیس اضافه خواهد شد. این خبر پس از انتشار اخباری مبنی بر امکان سهام‌گذاری (استیکینگ) دارندگان توکن‌های کاردانو از طریق کاستودین کوین بیس منتشر شد.

اخبار بیشتر درباره سال 2020

سخنگویIOHK  (شرکت توسعه کاردانو) بیانه‌ای که در ادامه به آن اشاره می‌شود، در پاسخ به احتمال ورود کاردانو به کوین بیس ارائه داد:

“با عرضه آدرستریا (Adrestria) ، مجموعه جدید لایبرری‌ها و APIهای ما، امکان استفاده یکپارچه و ماژولار از کاردانو در صرافی‌ها ایجاد شده است. تا اینجای کار همکاری نزدیکی با تعدادی از صرافی‌ها داشتیم. جامعه کاردانو باید منتظر اخبار و اطلاعیه‌های تازه‌ای پیش از پایان ۲۰۲۰ باشد.”

صندوق سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری IOHK

این خبر در حالی منتشر گشت که نشست مجازی کاردانو طی روزهای گذشته برگزار شد و در حاشیه این نشست شاهد انتشار اخبار بسیاری در ارتباط با پروژه کاردانو بودیم.

پنجشنبه (۱۲ تیر)، IOHK اعلام کرد که با همکاری گروه مالی ویو (Wave Financial Group) یک صندوق سرمایه‌گذاری با نام سی‌فاند (cFund) راه‌اندازی خواهد کرد. سی‌فاند به‌منظور گسترش پذیرش پلتفرم‌های بلاکچینی IOHK ایجاد شده است.

سی‌فاند با سرمایه اولیه ۱۰ میلیون دلار، راه‌اندازی شده است. قرار است در آینده ۱۰ میلیون دلار دیگر نیز توسط ویو تأمین شود. صندوق سرمایه‌گذاری سی‌فاند قرار است بر روی پروژه‌های نوپای بلاکچینی IOHK، ۲۵۰,۰۰۰ تا ۵۰۰,۰۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کند.

مؤسس کاردانو، چارلز هاسکینسون (Charles Haskinson)، در توییتر خود نوشت:

“فقط می‌خواستم اشاره کنم که نشست کاردانو از کانسنسوس (Consensus) بزرگ‌تر است. چیزی در حدود ۱۰,۰۰۰ نفر در این نشست شرکت کرده‌اند.

کانسنسوس یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های حوزه ارزهای دیجیتال است که هر سال توسط کوین دسک برگزار می‌شود.

منبع: cointelegraph