درباره ما

درباره ما
ما که هستیم؟

شرکت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو با نام سیتکس (CITEX) فعالیت‌های خود را در حوزه تولید نرم‌افزار و سخت‌افزارهای اتوماسیون اداری از سال 1380 آغاز نمود. سیتکس در آن سال‌ها توانست صدها شرکت و مجموعه گوناگون را توسط محصولات خود تجهیز نماید.

در ادامه با ورود فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال به کشور، بار دیگر این مجموعه به‌عنوان یکی از پیشگامان فناوری‎های نوین، قدم در این عرصه نوظهور نهاد. در سال‌های اخیر سیتکس توانسته حضوری موثر در ماینینگ، بلاکچین و ارز دیجیتال داشته باشد و اقدام به ارائه محصولات و خدمات گوناگونی مبتنی بر حوزه‌های یاد شده کند. آخرین خدمت ارائه شده از سوی این مجموعه، صرافی ارز دیجیتال آن است که با نام «اکسچنج سیتکس» در حال فعالیت است.

21 سال تجربه

همگامی با فناوری‌های روز دنیا

 

تیم سیتکس

_
سیتکس توانسته تیمی از افراد متخصص و سخت‌کوش را گرد هم آورد تا به یاری یکدیگر محصولات و خدماتی را جهت ورود به دنیای فناوری‌های نوظهور ارائه نماید. سیتکس مفتخر است که با انتخاب بهترین‌ها همیشه فرصت ایجاد پیشرفت چه در ابعاد فردی و چه برای جامعه را به ارمغان آورد. در این مجموعه تمام گروه‌های کاری با اشتراک گذاشتن دانش و اطلاعات خود همواره به دنبال یافتن راه‌حل‌های مبتنی بر بلاکچین برای ساخت ایرانی آبادتر هستند.

علی میزانی اسکویی

ما اهمیت نوآوری و حرفه‌ای‌بودن را می‌فهمیم

_
فرصت فناوری بلاکچین برای آینده ملت‌ها آنقدر عظیم و مهم است که غفلت از آن می‌تواند به یک خسارت و تهدید بزرگ ملی منجر شود. به همین دلیل ما ایرانی‌ها نیز باید در آن نقش فعال داشته باشیم. ما در شرکت سیتکس به دنبال بسترسازی، اعتمادسازی و فرهنگ‌سازی استفاده از این فناوری هستیم و از ایده‌های کاربردی حمایت می‌کنیم. فناوری‌های نوین، بلاکچین، اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی آینده جهان را می‌سازند و ما نیز خواهان مشارکت و سهمی از این آینده هستیم.

حسین قریب

به امید ایرانی آبادتر و مردمان شادتر و ثروتمندتر

_
انشاالله گام به گام با پیشرفت‌ها و تغییرات حوزه فناوری اطلاعات در کنارتان هستیم و با بومی کردن و در دسترس قرار دادن این فناوری‌ها و طراحی روندها و محصولات مختلف سعی کردیم قدمی هرچند کوچک برای مردم کشور عزیزمان برداشته باشیم.
فرصت فعلی و پیش روی ما در حوزه فناوری‌هایی مثل بلاک چین، ایجاد بستری برای مشاوره دادن به علاقه‌مندان این حوزه است و با توجه به سابقه موفق ۵ سال گذشته و بهره بردن از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی و نیروهای متخصص داخلی در این حوزه مدعی سود رسانی خوب به مراجعان عزیزمان بوده ایم.

چشم انداز سیتکس

92%

تبدیل شدن به بزرگترین و بروزترین مرجع بلاکچین کشور

96%

آموزش مفاهیم بلاکچین

91%

ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر بلاکچین

97%

افزایش دانش و اطلاعات جامعه برای رفع ابهام از پروژه‌های کلاهبرداری

شرکت سیتکس
_

ارزش‌ها

01

مشتری مداری

03

ارائه محصولات و خدمات بنیادین

02

خلاقیت و نوآوری

04

همگامی با فناوری‌های روز دنیا

افتخارات سیتکس

  • عضو اتحادیه نظام صنفی رایانه‌ای کشور
  • تجهیز ده‌ها مرکز اداری، آموزشی و تجاری به سیستم اتوماسیون اداری
  • طراحی و اجرای سیستم شمارش آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی (سال 86)
  • مدال طلای نمایشگاه ابداعات و اختراعات ژنو - PALEXPO (2006)
  • مدال طلای INPEX (بزرگترین نمایشگاه اختراعات تجاری آمریکا) برای MCR (2014)
  • جایزه Merit برای MCR (تلفن همراه کارت‌خوان بدون تماس)
  • عضو اتحادیه ICT