لوگوی سیتکس

۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸

سیتکس، مدیریت حرفه‌ای دارایی دیجیتال

به عنوان اولین شرکت در حوزه مدیریت دارایی دیجیتال در ایران، در تمام مسیر سرمایه‌گذاری تا رسیدن به اهداف مالی شما در کنارتان هستیم.

درباره ما

درباره ما:

سال ۱۳۸۰ جمعی از مهندس‌های علاقه‌مند به تکنولوژی‌های جدید، دور هم جمع شدیم و از این همکاری شرکت «توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو» با نام اختصاری «سیتکس» متولد شد. ابتدای کار در زمینه طراحی و تولید نرم‌افزار و سخت‌افزار اتوماسیون اداری فعالیت خود را آغاز کردیم و توانستیم پروژه‌های موفقی را اجرا کنیم.
با ظهور و پیشرفت ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین، توجه خود را بر روی معرفی و توسعه این تکنولوژی جدید در ایران متمرکز کردیم.
تیمی جوان و متخصص از تریدرهای حرفه‌ای در سیتکس تشکیل شد تا بتوانیم افراد علاقه‎مند به سرمایه‌گذاری را در این حوزه پرسود و خطرناک، برای رسیدن به موفقیت همراهی کنیم!

درباره ما

حاصل ساعت‌ها برنامه‌ریزی و تلاش، طراحی استراتژی‌های کارآمد سرمایه‌گذاری و ایجاد دو طرح مشارکتی سیوا بود تا با مدیریت حرفه‌ای و غیرمتمرکز (غیرامانی) سرمایه، به افراد برای رسیدن به اهداف مالی خود کمک کنیم.
طرح‌های مشارکتی سیوا به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا هر فردی با هر سطح دانشی از رمزارزها، بتواند با کمترین ریسک ممکن در این بازار فعالیت کند و به نتیجه دلخواه خود برسد.
تمام تلاشمان را می‌کنیم که با تمرکز بر آموزش، شفافیت و ارائه خدمات باکیفیت، به سرمایه‌گذاران کمک کنیم تا در بازار ارزهای دیجیتال بهترین بازدهی را به‌دست آورند.

چشم انداز

سیتکس پیشرو در زمینه مدیریت غیر متمرکز دارایی دیجیتال در ایران، با ارائه خدمات نوآورانه به مرجعی مطمئن برای سرمایه‌گذاران این حوزه تبدیل خواهد شد. 

ماموریت

سیتکس به همه علاقه‌مندان سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال کمک می‌کند، تا به اهداف مالی خود برسند. سیتکس با مدیریت دارایی به روش غیرمتمرکز (غیرامانی) همراهی است برای مشتریان، تا با ریسک مدیریت‌شده بهترین بازدهی از این بازار را به‌دست آورند.

دستاوردهای سیتکس

  • راه‌اندازی اولین طرح مشارکتی غیر امانی در ایران (سیــوا)
  • طراحی و ساخت دستگاه خودپرداز بی‌تی‌ام (BTM) و دستگاه کریپتو پوز  (Crypto POS)
  • طراحی و توسعه نرم‌افزارهای متنوع بر بستر بلاکچین
  • برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه بلاک چــــین مانند تحلیل و ترید، برنامه‌نویسی، متاورس
  • مشاوره فنی‌، نصب و راه‌اندازی چندین مرکز استخراج رمزارز
  • کسب مدال طلای نمایشگاه ابداعات و اختراعات ژنو “PALEXPO 2006”
  • نمایشگاه اختراعات تجاری آمریکا “INPEX 2014”
  • کسب جایزه معتبر MERIT برای اختراع تلفن‌همراه کارت‌خوان بدون تماس “MCR”

فرصت های شغلی

جای شما در کنار تیم ما خالی است

برای شروع سرمایه گذاری و استفاده از طرح‌های مشارکتی،
کافی است فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید:

در حال حاضر پوزیشن باز شغلی وجود ندارد. ما همیشه به دنبال استعدادهای جدید هستیم؛ پس اگر به همکاری با سیتکس علاقه دارید، فرم زیر را تکمیل کنید.