درباره ما

درباره ما
ما که هستیم؟

شرکت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو با نام سیتکس (CITEX) فعالیت‌های خود را در حوزه تولید نرم‌افزار و سخت‌افزارهای اتوماسیون اداری از سال 1380 آغاز نمود. سیتکس در آن سال‌ها توانست صدها شرکت و مجموعه گوناگون را توسط محصولات خود تجهیز نماید.

طی چندسال اخیر و با ورود فناوری‌های جدید به کشور و رشد چشمگیر دنیای فناوری اطلاعات، سیتکس توانسته با حفظ روحیه پیشگامی خود همچنان به ارائه خدمات عالی به کاربران ادامه دهد.

 

21 سال تجربه
همگامی با فناوری‌های روز دنیا

شرکت سیتکس

تیم سیتکس

_
سیتکس توانسته تیمی از افراد متخصص و سخت‌کوش را گرد هم آورد تا به یاری یکدیگر محصولات و خدماتی را جهت ورود به دنیای فناوری‌های نوظهور ارائه نماید. سیتکس مفتخر است که با انتخاب بهترین‌ها همیشه فرصت ایجاد پیشرفت چه در ابعاد فردی و چه برای جامعه را به ارمغان آورد. در این مجموعه تمام گروه‌های کاری با اشتراک گذاشتن دانش و اطلاعات خود همواره به دنبال یافتن راه‌حل‌های نوین و همگام با استانداردهای جهانی برای ساخت ایرانی آبادتر هستند.

علی میزانی اسکویی (بنیان‌گذار و سهامدار بین سال‌های ۲۰۰۱-۲۰۱۸)

ما اهمیت نوآوری و حرفه‌ای‌بودن را می‌فهمیم

_
استفاده و به‌کارگیری آخرین فناوری برای آینده ملت‌ها آنقدر عظیم و مهم است که غفلت از این مهم می‌تواند به یک خسارت و تهدید بزرگ ملی منجر شود. به همین دلیل ما ایرانی‌ها نیز باید به استفاده از آخرین ابزارها و فناوری‌های مدرن نیز اهتمام ورزیم. ما در شرکت سیتکس به دنبال بسترسازی، اعتمادسازی و فرهنگ‌سازی استفاده از آخرین فناوری‌ها هستیم و از ایده‌های کاربردی حمایت می‌کنیم. فناوری‌های نوین، نظیر اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی آینده جهان را می‌سازند و ما نیز خواهان مشارکت و سهمی از این آینده هستیم.

حسین قریب

به امید ایرانی آبادتر و مردمان شادتر و ثروتمندتر

_
انشاالله گام به گام با پیشرفت‌ها و تغییرات حوزه فناوری اطلاعات در کنارتان هستیم و با بومی کردن و در دسترس قرار دادن این فناوری‌ها و طراحی روندها و محصولات مختلف سعی کردیم قدمی هرچند کوچک برای مردم کشور عزیزمان برداشته باشیم.
فرصت فعلی و پیش روی ما در حوزه فناوری‌ اطلاعات، ایجاد بستری برای مشاوره دادن به علاقه‌مندان فعالیت در این حوزه است و با توجه به سابقه موفق ۵ سال گذشته و بهره بردن از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی و نیروهای متخصص داخلی، مدعی عملکرد خوب به مراجعان عزیزمان بوده‌ایم.
شرکت سیتکس
_

ارزش‌ها

01

مشتری مداری

03

ارائه محصولات و خدمات بنیادین

02

خلاقیت و نوآوری

04

همگامی با فناوری‌های روز دنیا

افتخارات سیتکس

  • عضو اتحادیه نظام صنفی رایانه‌ای کشور
  • تجهیز ده‌ها مرکز اداری، آموزشی و تجاری به سیستم اتوماسیون اداری
  • طراحی و اجرای سیستم شمارش آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی (سال 86)
  • مدال طلای نمایشگاه ابداعات و اختراعات ژنو - PALEXPO (2006)
  • مدال طلای INPEX (بزرگترین نمایشگاه اختراعات تجاری آمریکا) برای MCR (2014)
  • جایزه Merit برای MCR (تلفن همراه کارت‌خوان بدون تماس)
  • عضو اتحادیه ICT