image
علی میزانی اسکویی

ما اهمیت نوآوری و حرفه‌ای‌بودن را می‌فهمیم

فرصت فناوری بلاکچین برای آینده ملت‌ها آنقدر عظیم و مهم است که غفلت از آن می‌تواند به یک خسارت و تهدید بزرگ ملی منجر شود. به همین دلیل ما ایرانی‌ها نیز باید در آن نقش فعال داشته باشیم. ما در شرکت سیتکس به دنبال بسترسازی، اعتمادسازی و فرهنگ‌سازی استفاده از این فناوری هستیم و از ایده‌های کاربردی حمایت می‌کنیم. فناوری‌های نوین، بلاکچین، اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی آینده جهان را می‌سازند و ما نیز خواهان مشارکت و سهمی از این آینده هستیم.

حسین قریب

به امید ایرانی آبادتر و مردمان شادتر و ثروتمندتر

انشاالله گام به گام با پیشرفت‌ها و تغییرات حوزه فناوری اطلاعات در کنارتان هستیم و با بومی کردن و در دسترس قرار دادن این فناوری‌ها و طراحی روندها و محصولات مختلف سعی کردیم قدمی هرچند کوچک برای مردم کشور عزیزمان برداشته باشیم.
فرصت فعلی و پیش روی ما در حوزه فناوری‌هایی مثل بلاک چین، ایجاد بستری برای مشاوره دادن به علاقه‌مندان این حوزه است و با توجه به سابقه موفق ۵ سال گذشته و بهره بردن از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی و نیروهای متخصص داخلی در این حوزه مدعی سود رسانی خوب به مراجعان عزیزمان بوده ایم.

image

شرکت مهندسی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو سیتکس (CITEX) از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای اتوماسیون اداری با هدف تجهیز و ارتقای سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و مراکز آموزشی، به فناوری روز IT آغاز نمود. این شرکت با همکاری تعدادی از فارغ‌التحصیلان مهندسی نرم‌افزار دانشگاه تهران و بکارگیری کارشناسان متخصص و مسئول اغاز بکار نمود و ارزش‌هایی چون مشتری‌مداری، ارائه محصول با کیفیت، خلاقیت و نوآوری و همگامی با آخرین پیشرفت‌های فناوری اطلاعات را سرلوحه کار خود قرار داد.

توسعه فناوری اطلاعات در تمامی ابعاد زندگی بمنظور ارتقای کمی و کیفی زندگی انسان چشم‌اندازی است که سیتکس برای خود متصور است و بر آن است تا با بهره‌گیری از مجموعه‌های خلاق و نوآور، محصولات و خدمات جدید و با کیفیتی را در عرصه فناوری اطلاعات برای آسان‌تر و بهتر شدن زندگی به کلیه افراد و سازمان‌ها عرضه نماید. سیتکس (CITEX) با تکیه بر این ارزش‌ها و برنامه‌ریزی هدفمند در راستای تحقق آرمان‌های خود، در بازارهای داخلی و جهانی در این عرصه قدم بر می‌دارد.

شرکت سیتکس (CITEX) طراح و مجری سیستم اتوماسیون شمارش آراء انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، بزرگترین شرکت برگزارکننده انتخابات در کشور بشمار می‌رود. بیش از ۲۲ میلیون برگه رای در ۱۳ حوزه بزرگ رای‌گیری کشور همزمان روی ۱۱،۰۰۰ کامپیوتر توسط نرم‌افزار برگزاری انتخابات سیتکس در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شمارش گردید. این پروژه که بعنوان بزرگترین پروژه ملی انفورماتیک کشور پس از کارت سوخت است، تنها نمونه‌ای از توانایی‌های این شرکت و نرم‌افزار علامت‌خوان و برگزاری انتخابات آن است.
شرکت سیتکس (CITEX) یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید دستگاه حضور و غیاب است. این شرکت همزمان با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، انواع دستگاه حضور و غیاب کارتی تولیدی خود را به دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و دستگاه حضور و غیاب دوربین‌دار ارتقاء داده و توانست با تکیه بر دانش کارشناسان داخلی، یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب را طراحی و تولید نماید.

در حال حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ سازمان بزرگ کشور و همچنین ۲۰۰،۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های بزرگ کشور از سیستم های مختلف سیتکس که از گواهی احراز صلاحیت و گواهی رتبه بندی نرم افزار شورای عالی انفورماتیک برخوردارند، استفاده می‌کنند.

گزیده‌ای از افتخارات سیتکس:
 • عضو اتحادیه نظام صنفی رایانه‌ای کشور
 • تجهیز دهها مرکز اداری ، آموزشی و تجاری به سیستم اتوماسیون اداری
 • طراحی و اجرای سیستم شمارش آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی(سال 86)
 • مدال طلای نمایشگاه ابداعات و اختراعات ژنو – PALEXPO (2006)
 • مدال طلا در INPEX (بزرگترین نمایشگاه اختراعات تجاری آمریکا) برای MCR (2014)
 • جایزه Merit برای MCR (تلفن همراه کارت خوان بدون تماس)
 • عضو اتحادیه ICT
مفتخریم در راه خدمت به این مرزوبوم فعالیت‌های خود را در سه حوزه ارائه نماییم:
 • طراحی ، توسعه ، مشاوره و آموزش راهکارهای مبتنی بر بلاکچین
 • طراحی ، مشاوره ، آموزش ، نصب و راه اندازی در حوزه ماینینگ
 • مشاوره سرمایه گذاری ، تحلیل و آموزش در زمینه ارزهای دیجیتال
چشم انداز

توسعه فناوری اطلاعات در تمامی ابعاد زندگی به منظور ارتقای کمی و کیفی زندگی انسان …

ماموریت

بهره‌گیری از مجموعه‌های خلاق و نوآور، محصولات و خدمات جدید و با کیفیتی را در عرصه فناوری اطلاعات برای آسان‌تر و بهتر شدن زندگی به کلیه افراد و سازمان‌ها

ارزش‌ها
 • مشتری‌مداری
 • ارائه محصول با کیفیت
 • خلاقیت و نوآوری
 • همگامی با فناوری روز دنیا