لوگوی سیتکس

۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸

در مسیر سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال، راحت و مطمئن قدم بردار

طرح‌های مشارکتی سرمایه گذاری غیرامانی سیتکس، توسط تیم حرفه‌ای از تحلیلگرها طراحی شده‌اند تا نتیجه مناسبی را در بازار ارزهای دیجیتال به دست آورید.

طرح های سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال سیوا

با انتخاب یکی از این طرح‌های مشارکتی غیر امانی، سرمایه‌گذاری مطمئن و پربازده را در بازار رمزارزها تجربه کنید.

طرح مشارکتی سرمایه گذاری CIVA-B

اگر قصد سرمایه‌گذاری بلند مدت بر پایه بیت‌کوین را دارید و می‌خواهید بیت‌کوین‌های خود را افزایش دهید، این طرح مشارکتی سرمایه‌گذاری مناسب شماست.

طرح مشارکتی سرمایه گذاری CIVA-D

اگر به دنبال درآمد دلاری و حفظ ارزش دارایی خود هستید  و می‌خواهید یک سرمایه‌گذاری با ریسک متوسط و بازدهی بهتر را در بازار رمزارزها تجربه کنید، این طرح مشارکتی مناسب شماست.

سرمایه گذاری در بیت کوین چقدر سود دارد؟

اگر چهار سال پیش در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کردید، حالا چقدر سود به‌دست می‌آوردید؟ اگر یک سال پیش سرمایه‌گذاری را شروع می‌کردید چطور؟

یک سال
چهار سال

سرمایه گذاری یک ساله

سرمایه افرادی که بیت کوین دارند در ۱ سال حدود ۲.۴ برابر شده است!

اگر در سال ۱۴۰۱، ۱۰۰ میلیون تومان بیت‌کوین خریده بودید؛ در حال حاضر ارزش دارایی شما ۲.۴ برابر معادل ۲۴۰ میلیون تومان بود! در حالی که اگر همان ۱۰۰ میلیون را سکه می‌خریدید؛ امروز سرمایه شما تنها افزایش ۵۰ درصدی داشت و معادل ۱۵۰ میلیون تومان بود.

سرمایه گذاری چهار ساله

سرمایه افرادی که بیت کوین دارند در ۴ سال حدود ۱۷ برابر شده است!

اگر در سال ۱۳۹۸، ۱۰۰ میلیون تومان بیت کوین خریده بودید؛ در حال حاضر ارزش دارایی شما ۱۷ برابر معادل ۱ میلیارد و ششصد و نود میلیون تومان بود! در حالی که اگر همان ۱۰۰ میلیون را سکه می خریدید؛ امروز سرمایه شما ۵ برابر معادل ۵۰۰ میلیون تومان بود.

بک گراند

چرا طرح‌های مشارکتی سرمایه گذاری سیوا بهترین انتخاب هستند؟

حفظ ارزش سرمایه اولیه

به دلیل معامله‌های دلاری، سرمایه شما تحت تاثیر تورم نیست و ارزش خود را حفظ می‌کند.

ریسک مدیریت شده

سیتکس با استفاده از استراتژی‌های مدیریت ریسک، از سرمایه شما در برابر نوسانات بازار رمزارزها محافظت می‌کند. 

امکان واریز و برداشت لحظه‌ای

هر زمان که بخواهید، می‌توانید سرمایه خود را در هر لحظه از شبانه‌روز به‌صورت آنی خارج کنید.

امن

پلتفرم انزایم با استفاده از بستر بلاک‌چین اتریوم و قراردادهای هوشمند، امنیت مشارکت‌کننده را در برابری مسدودی حساب، هک و کلاهبرداری تامین می کند.

سرمایه‌گذاری غیر امانی

مشارکت‌کنندگان، بر دارایی و معامله‌های انجام شده کنترل کامل دارند و نیازی به خروج دارایی از کیف پول مشارکت‌کننده وجود ندارد.

شفافیت

همه معامله‌ها و فرایندهای سیوا در پلتفرم انزایم، به صورت آنلاین قابل مشاهده‌اند. مشارکت‌کنندگان می‌توانند بر همه فعالیت‌ها نظارت کنند.

نظر سرمایه‌گذاران درباره طرح‌های مشارکتی سیوا چیست؟

سوالات متداول

طرح مشارکتی غیر امانی سیوا از بلاک‌چین اتریوم و قرادادهای هوشمند برای مدیریت دارایی کاربران استفاده می‌کند و به‌صورت کاملا غیر متمرکز اداره می‌شود. سیوا برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا بدون سپردن سرمایه، در طرح‌ها مشارکت کنید. شما اختیار کامل بر دارایی خود دارید و در هر لحظه از شبانه‌روز می‌توانید سرمایه خود را خارج کنید.

غیر امانی بودن به این معناست که سیتکس کنترل دارایی شما را به دست نمی‌گیرد. شما با استفاده از یک کیف پول دیجیتال، به طور مستقیم به قرارداد هوشمند طرح متصل می‌شوید. این قرارداد هوشمند بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می‌شود و تمام تراکنش‌ها به طور شفاف و بدون دخالت واسطه ثبت می‌شوند. به این ترتیب، شما کنترل کاملی بر دارایی خود دارید و می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز و به صورت آنی، بدون نیاز به مجوز از شخص سومی، دارایی خود را برداشت یا جابجا کنید.

 انزایم (Enzyme Finance) یک پلتفرم جهانی است که در بستر بلاک چین فعالیت می‌کند. این پلتفرم معاملاتی از جدیدترین و به‌روزترین پروتکل‌های امنیتی استفاده می‌کند تا بتواند امنیت معامله‌های انجام‌شده را در برابری خطرات امنیت تامین کند.

ما به شما کمک می‌کنیم تا ریسک‌های سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را مدیریت کنید و به سودآوری مناسب برسید.

برای شروع سرمایه گذاری و استفاده از طرح‌های مشارکتی،
کافی است فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید: